Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

21 та 22 червня 2017 року на розгляд ЕК представляли свої роботи спеціалісти спеціальності «Образотворче мистецтво» (спеціалізація «Декоративне мистецтво») денного та заочного відділення. Як завжди в традиційній вишуканій та класичній манері було подано декоративні роботи Матвіюк Олександри «Декоративна композиція за мотивами етнічної міфології (рельєфне ліплення із застосуванням прийомів левкасного живопису)» (кер.: канд. пед. наук, ст. викл. Ейвас Л.Ф.), «Дизайн-проект упаковки подарункової продукції» Пташинської Євгенії (кер.: канд. пед. наук, ст.викл. Марченко А. А.), яскраві, стилізовані декоративні композиції в техніці холодний батик Скляр Наталії  (кер. канд. пед. наук, ст. викл. Ейвас Л.Ф.) та традиційний петриківський розпис у виконанні Шевченко Світлани (кер. викл. Євтушенко О.Е.).

Яскравою подією став захист 23 червня 2017 року останніх спеціалістів за спеціальністю «Дизайн» випускової кафедри ДПМ та дизайну. Це, насамперед, майстерно виконані роботи наших модельєрів Дюміної Юлії та Романенко Анастасії з «Проектування та виготовлення жіночого та чоловічого постановочних костюмів» (кер. канд. пед. наук, ст. викл. Ємельова А.П.), Зимньої Наталії «Проектування та виготовлення жіночого українського костюму» (кер. канд. пед. наук, викл. Саприкіна Л.В.), Педь Наталії «Створення жіночого художнього образу засобами етнодизайну» (кер. викл. Євтушенко О.Е.). Широкий спектр кваліфікаційних робіт представили і спеціалісти за спеціалізацією «Графічний дизайн»: від робіт на замовлення ректорату університету до високотехнологічних методичних розробок в галузі дизайн-проектування.

Окремо хочеться зазначити, що в порівнянні з минулорічним захистом кваліфікаційного проекту всі студенти значно виросли в професійному плані і показали свої знання на максимально можливому рівні. Випускова кафедра ДПМ та дизайну вітає всіх студентів 5 курсу з успішним захистом, їх керівників та бажає не зупинятися на досягнутому у своїх подальших творчих пошуках!

Захист спец дизайнери 31Захист спец дизайнери 29

На фото: спеціалісти з дизайну випуску 2017 року.Більше фото з захисту у фотогалереї кафедри.