Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Нещодавно, 5-6 березня 2018 року зав. кафедри ДПМ та дизайну Томашевський В.В. взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції присвяченої 80-й річниці з дня народження видатного українського педагога, філософа, вченого Івана Андрійовича Зязюна «Формальна і неформальна освіта у вимірах педагогіки добра Івана Зязюна», що проходила у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка.

З доповідями у пленарному засіданні виступили міський голова м. Полтави О.Ф. Мамай, доктор філос. наук, професор, президент Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кремень, доктор філолог. наук, професор, ректор ПНПУ імені В.Г. Короленка М.І. Степаненко, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Н.Г. Ничкало, доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Л.Б. Лук’янова та інші відомі науковці.

Окрім цього, в межах заходу відбувся святковий концерт з нагоди 40-річчя психолого-педагогічного факультету, до розбудови якого будучи на посаді ректора Полтавського педагогічного інституту, доклав значних зусиль Іван Андрійович.

ФОТО1268

ФОТО1269