Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

заголовне фото

24 березня 2018 року за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної держадміністрації, Дніпровської академії неперервної освіти та Криворізького державного педагогічного університету в Криворізькому обласному ліцеї-інтернаті для сільської молоді відбувся Х обласний конкурс учнівської молоді «КОЛІЯ», в межах роботи якого працювали шість секцій, серед яких і секція образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Від кафедри ДПМ та дизайну організаторами заходу членом журі секції «Краса врятує світ» – а саме така її назва, – було запрошено ст. викладача кафедри, кандидата педагогічних наук Марченко А.А.

БезымянныйКолія 1

Цікаві твори з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва нікого не залишили байдужими! Бажаємо обдарованій молоді, що представила на розсуд журі свої роботи, творчої наснаги та реалізації всіх найзаповітніших мрій!

колія 1  колія 2

колія 3  колія 4