Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

професій ЗАГОЛОВНЕ ФОТО

Саме таким був лейтмотив участі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну в складі факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету у міжнародному проекті «Місто професій», який відбувся 16 вересня 2018 року у парковій зоні поблизу міськвиконкому.

В тому, що світ дизайнерських перетворень має чарівний та казковий характер могли пересвідчитися всі, хто в цей день опинився біля локації кафедри – близько п’ятисот дітей різного віку в супроводі своїх батьків спробували себе в якості графічного дизайнера, дизайнера одягу, дизайнера середовища. За декілька миттєвостей білі аркуші паперу перетворювалися на ескізи моделей вишукано вбраних чарівних дівчат, що немов Попелюшки одягали на себе стильний одяг від майбутніх кутюр’є; на лаконічні, стримані або емоційні емблеми юних суперграфіків дизайну; на прекрасні проспекти та куточки міста з різноманітними будівлями, деревами та малими архітектурними формами від бажаючих присвятити себе перетворенню оточуючого середовища за законами Краси та Гармонії.

В цей день близько п’ятисот дитячих ідей проявилися на папері і стали жити окремим прекрасним життям, допомагаючи дітям з кожним днем наближатися до своєї такої ще далекої, але обов’язково здійсненої найзаповітнішої мрії!

І за це кафедра ДПМ та дизайну висловлює щиру подяку організаторам заходу, ректорату КДПУ та відповідальним за його проведення Кухті О.С., ст. викладачеві кафедри ДПМ та дизайну Саприкіній Л.В. та студентам ІІ курсу спеціальності «Дизайн» Мельничук Поліні, Сидоренко Карині, Ліхачовій Валерії, Котовій Карині, Нестеренко Анастасії, Авериній Вікторії, Гаркуші Єлизаветі, Курдинко Роману.

1м     2м 3м

4м

5м

6м 7м