Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

виставка

Відсьогодні у Виставковій залі факультету мистецтв з самого ранку запанувала святкова атмосфера – 24 вересня 2018 року напередодні Дня працівників освіти відкрилася Виставка аматорської творчості викладачів та співробітників університету, яка присвячена 88-річчю КДПУ і організована профспілковим комітетом нашого навчального закладу.

Саме тут відчувався народний дух прикладного мистецтва, який любов’ю та щирістю наповнювали експонати виставки наших колег – Кадченко Л.П. (канд. пед. наук, доцента кафедри англійської філології), Бойко С.П. (заступника завідувача навчально-методичного відділу, асистента кафедри дошкільної освіти), Дмитриченко Г.П. (методиста навчально-методичного відділу), Суліми С. М. (начальника загального відділу), Сидоренко Т.Д. (канд. пед. наук, доцента кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки, музично-хореографічного відділення), Черніж О.М. (концертмейстера музично-хореографічного відділення), Стативки В.В. та Архипова І.О. (навчальних майстрів кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання), Анжеліни Мотики (паспортиста гуртожитку), Котікової Т.М. (швейцара факультету мистецтв) та ін.

Маємо сподівання, що такі виставки стануть для наших колег традиційними, а усім небайдужим до прикладної творчості бажаємо натхнення та отриманого задоволення від результатів своєї праці!

1виставка  2виставка

4виставка 5виставка декор.прикл 1 декор.прикл 2

декор.прикл 3 декор.прикл 4

декор.прикл 5