Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Екскурсія учнів на худграф 6

14 червня 2019 року під час літніх канікул на художньо-графічне відділення факультету мистецтв завітали маленькі вихованці 3-А класу пришкільного табору "Веселка" (загін "Мрійники") КЗШ І-ІІІ ст. №75 на чолі із Шевченко Раїсою Романівною. Малечі було надзвичайно цікаво поринути у атмосферу чарівності та натхненої творчості, відвідавши Художній музей КДПУ, де вони мали можливість розглядати живописні полотна та графічні аркуші знаних майстрів, зазирнути до майстерень шрифту, одягу, композиції кафедри ДПМ та дизайну і побачити творчі та навчальні студентські роботи, які їм надзвичайно сподобалися.

Окрім цього, викладач кафедри Пікущий О.І. підготував для дітей цікаву розповідь про тонкощі конструювання та виготовлення упаковки до повсякденних товарів, показав, як із плаского аркушу, з нанесеною на нього поліграфічним способом розгорткою упаковки, можна створити об’ємну річ. Наприкінці проведеного майстер-класу кожна дитина отримала від кафедри аналогічну розгортку, аби у вільний час разом із батьками виготовити упаковку власноруч.

Кафедра ДПМ та дизайну вдячна студентам 4 курсу спеціалізації «Дизайн графічний», які люб’язно надали роздруковані розгортки дітям, та керівництву КЗШ І-ІІІ ст. №75 за організацію та участь у проведенні змістовної і цікавої для учнів екскурсії!

 Екскурсія учнів на худграф 9  Екскурсія учнів на худграф 10

Екскурсія учнів на худграф 1

 Екскурсія учнів на худграф 4 min 

Екскурсія учнів на худграф 2 min Екскурсія учнів на худграф 7

 

 

 

8102
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша