Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

24 березня 2017 року у Виставковій залі факультету мистецтв КДПУ на художньо-графічному відділенні, в межах проведення комплексу заходів присвячених 10-річчю відкриття спеціальності "Дизайн", було відкрито виставку дипломних, кваліфікаційних та навчально-творчих робіт студентів спеціальності "Дизайн". На виставці представлено проекти оформлення приміщень університету, проекти розробок фірмових стилів організацій та установ, графічні розробки календарів, упаковок, елементів зовнішньої реклами, роботи з методики проектування графічних знаків.

Відео. Репортаж "Криворіжжя"

DSC 4в

Серед навчально-творчих робіт студентів представлено підсумки виконання завдань з дисциплін "Комплексне проектування", "Композиція в дизайні", "Основи формотворення" тощо. Окреме місце на виставці займають кваліфікаційні роботи випускників спеціальності "Дизайн" за спеціалізацією "Дизайн одягу та аксесуарів", що представляють моделі суконь виготовлених в матеріалі. Доповнюють експозицію макети міського залізничного вокзалу, лялькового театру та макету з ландшафтного проектування. Запрошуємо Вас відвідати виставку, що буде експонуватися до 6 квітня поточного року та бажаємо приємного перегляду!!!

DSC 2вDSC 1в

DSC 6в