Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

1 граф

16 грудня 2017 року на базі КПМНЗ "Криворізька міська музична школа №4" Криворізької міської ради відбувся ІV Регіональний конкурс "Графічні метаморфози", що об'єднав учасників з багатьох куточків нашого регіону. Конкурсні завдання для різних вікових груп мали на меті розкриття слово-образу, певного стану живих істот та змісту віршованих текстів і приказок засобами графіки.

Очолював жюрі ІV Регіонального конкурсу відомий фахівець в галузі дитячої дизайн-освіти, Заслужений діяч мистецтв України, член Спілки дизайнерів України, директор Дизайн-ліцею Херсонської міської ради Павло Сліпіч, а його членами стали викладачі кафедри ДПМ та дизайну КДПУ Андрій Школяр, Голова Криворізького осередку Спілки дизайнерів України та Пляко Дмитро, член Національної спілки художників України, що вдвічі приємніше і почесно.

2 граф3граф

4граф

5граф

6граф