Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

ЗАГОЛОВНЕ ФОТО 1

02 квітня 2018 року у приміщенні Виставкової зали Криворізької дитячої художньої школи №1 Криворізької міської ради відбулося відкриття виставки-конкурсу дизайнерських дитячих робіт "Курсор - 2018", що проводиться щорічно в межах спільного проекту відділу культури міськвиконкому Криворізької міської ради, Криворізького осередку Спілки дизайнерів України та кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету DESIGN FOR YOU (Дизайн для тебе), і має на меті популяризацію ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій, пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну.

Традиційно в межах конкурсу кафедра ДПМ та дизайну представила кращі кваліфікаційні проекти минулого року з графічного дизайну, дизайну одягу та інтер'єру. За підсумками конкурсу жюрі обере найкращі роботи, а переможців буде оголошено 20 квітня 2018 року там же за адресою вул. Героїв АТО, 11.

Слідкуймо за оголошеннями і запрошуємо не церемонію нагородження!!! Разом підтримаємо талановиту молодь!

курсор 2018 1  курсор 2018 2

курсор 2018 3  курсор 2018 4