Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

заголовне фото

Завершено підведення підсумків оцінювання дитячих дизайн-проектів, що були надіслані з різних куточків нашої області в межах І Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів "АРТ-ПОГЛЯД", організованого минулоріч кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету.

Близько 70 учасників з Кривого Рогу, Кам'янського, Покрови та ін. змагалися у номінаціях "АРТ-Плакат", "АРТ-Графіка", "АРТ-Дім", "АРТ-Колаж" та "АРТ-Інженерія" у вікових категоріях 6-9, 10-14 та 15-18 років, а загальною темою конкурсу стало гасло: "Рідне місто очима юного дизайнера", що об'єднало в собі яскраві, різноманітні та цікаві дитячі ідеї.

Нагадаємо, що метою і завданнями конкурсу є:

- популяризація ідей дизайн-освіти серед учнівської молоді та дітей різних вікових категорій;

- пошук та заохочення талановитих особистостей в галузі дизайну;

- демонстрація можливостей дизайну в формуванні естетичної та екологічної культури підростаючого покоління;

- привернення уваги дітей та молоді до ключових проблем естетизації навколишнього середовища;

- формування мережевої спільноти обдарованих дітей, а також  фахівців по роботі з дітьми, що займаються дизайн-розробками;

- створення нових форм регіонального співробітництва.

З приємністю інформуємо, що нагородження переможців відбудеться 20 квітня 2018 року в приміщенні Виставкової зали Дитячої художньої школи №1 імені Олександра Васякіна Криворізької міської ради по вул. Героїв АТО, 11 о 16.30.

Ласкаво запрошуємо учасників, їх батьків, викладачів та всіх зацікавлених відвідати цей захід!

Роботи переможців конкурсу у 2018 році можна переглянути тут.

АРТ 1      Арт поглад 1 2

Арт поглад 1 3 Арт поглад 1 4