Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

dsc_9316.jpg

28 жовтня 2016 року  відбувся І-й міський конкурс декоративного живопису «Стилізований натюрморт» для учнів художніх шкіл та шкіл естетичного виховання. Засновником та організатором конкурсу є адміністрація та викладачі художнього відділу образотворчого мистецтва КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 14». Мета конкурсу передбачала створення конкурсантами креативної композиції в декоративному натюрморті, що сприяє вдосконаленню  навчального процесу, розвитку самостійного мислення з  використанням основних законів та прийомів композиції.

В конкурсі приймали участь учні   віком від 11 до 17 років, які мають певні досягнення у виконанні учбової стилізації натюрморту.

Викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну В.Г. Щербина та  О.І. Пікущий взяли участь у складі журі та  оцінювали конкурсні малюнки за наступними критеріями:

- Компонування у заданому форматі;

- Визначення пропорцій;

- Оригінальність, креативність побудови композиції натюрморту;

- Гармонійність кольорових сполучень у натюрморті.

dsc_9314.jpgdsc_9321.jpgdsc_9324.jpgdsc_9326.jpg