Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

ЗАГОЛОВНЕФОТО min

після заголовного min

Сьогодні, 12 квітня 2019 року перед початком відкриття виставки навчально-творчих робіт студентів з декоративно-прикладного мистецтва та дизайну у Виставковій залі факультету мистецтв, що на Мистецькій, 9, відбулося нагородження переможців ІІ Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів, що мали змогу впродовж шести місяців надати на розгляд журі свої творчі дизайн-проекти в різних вікових категоріях та номінаціях (дізнатися про умови конкурсу - https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/vystavky-konkursy/5510-art-pohlyad-2019-internet-konkurs-dytyachykh-dyzayn-proektiv.html, підведення підсумків конкурсу https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/vystavky-konkursy/7373-art-pohlyad-rozshyryuye-horyzonty.html).

Символічно, що такого роду захід пройшов напередодні Дня майбутнього студента, під час якого Криворізький Педагогічний щорічно завжди гостинно відкриває свої двері перед учнями загальноосвітніх шкіл міста та регіону.

Приємно, що на нагородження завітали не тільки безпосередньо переможці (Медведєва Ірина, Коваленко Дар’я, Піддубна Діана), їх батьки та викладачі (Бондаренко В.В., Поросолова Т.В., Голуб П.І.) з міста Кривий Ріг, але й представники викладацького складу КПСМНЗ «Дитяча художня школа ім. І.Г. Першудчева» Кам’янської міської ради (Абрамов С.П., Харитонов І.О.), а також переможець (Аксьонкін Микола) та його куратор (Кравчук Т.С.) із Зеленоярської загальноосвітньої школи П‘ятихатського району.

Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну КДПУ щиро вітає всіх переможців, їх наставників та батьків з цією подією, дякує всім учасникам за активну участь у конкурсі та сподівається побачити їх нові роботи у наступному році!

До зустрічі на ІІІ Регіональному!!!

1 min 2 min

3 min  4 min