Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

19 20 1 2

Вчетверте поспіль кафедра ДПМ та дизайну оголошує конкурс ідей з оформлення приміщень та корпусів університету для студентів художньо-графічного відділення факультету мистецтв у 2019-2020 навчальному році «ЯКИМ ТИ БАЧИШ СВІЙ КДПУ?», що присвячується знаменній даті: 90-річчю з дня заснування Криворізького державного педагогічного університету.

За умовами конкурсу необхідно самостійно обрати будь-який  куточок нашого університету, зробити свій проект його естетичного оформлення та надати на кафедру ДПМ та дизайну до 01 червня 2020 року.

Переможці гарантовано отримають грошові премії і подарунки від кафедри та заслужену повагу всього колективу університету. Нагородження відбудеться у жовтні 2020 року під час Посвяти у дизайнери студентів-першокурсників.