Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

заголовне 90

Відбулося засідання конкурсної комісії дизайнерського конкурсу на кращий логотип «КДПУ – 90» Криворізького державного педагогічного університету на чолі з ректором університету Шрамком Я.В., доктором філософських наук, професором та заступником голови конкурсу – головою первинної профспілкової організації КДПУ Бурман Л.В. Конкурс, який був організований ректоратом університету спільно з первинною профспілковою організацією КДПУ, проводився у період з 14 листопада 2019 року по 10 січня 2020 року з нагоди 90-ї річниці заснування Криворізького державного педагогічного університету і мав на меті розробку логотипу «КДПУ – 90» для подальшого використання його в якості логотипу у період підготовки та проведення урочистостей, пов’язаних із 90-річчям заснування університету.

Нагадаємо, що відповідно до положення у конкурсі мали змогу брати участь здобувачі вищої освіти та працівники університету з представленням самостійно виконаного проекту логотипу, а один автор міг надати будь-яку кількість варіантів проекту.

Критеріями оцінювання конкурсної комісії слугували художньо-образний рівень виконання роботи, виразність і глибина відбиття значущості ювілейної дати, легкість для сприйняття логотипу та лаконічність образотворчих прийомів, оригінальність графічного зв’язку окремих елементів логотипу, технологічність і простота тиражування та креативність.

Приємно зазначити, що з 19 поданих на конкурс оригінальних дизайнерських проектів переважну більшість склали роботи студентів третього та четвертого курсів спеціальності «Дизайн» (спеціалізації «Графічний дизайн»), а переможницею за одностайним рішенням конкурсної комісії заслужено стала студентка 4 курсу Шевчук Яна.

Вітаємо нашу студентку з перемогою, а всю університетську спільноту з отриманням офіційного рекламно-інформаційного знаку та візуалізацією майбутнього величного свята – 90-річчя заснування Криворізького Державного Педагогічного Університету!

                           1-90 2-90

3-90 4-90

                            5-90 6-90

                            7-90 8-90                                                              9-90 10-90

11

 

9872
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша