Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

ЗНАЙНАШИХ19 20 1

Випускниця 2015 року спеціальності 022 Дизайн (дизайн одягу та аксесуарів) Фісак Владислава

влада7

На кафедрі декоративно-прикладного мистецтва та дизайну  існує практика збирання, аналізу та врахування інформації  щодо кар’єрного шляху випускників освітньої програми "Дизайн одягу".  Тож окрасою рубрики "Знай наших" будуть і наші  талановиті випускники.

Раді познайомити вас  з надзвичайно творчою та успішною  дизайнеркою одягу Владиславою Фісак, яка нині  працює за фахом в ТОВ Епіцентр К, менеджером по спецодягу у  м. Київ. Владислава займається створенням нових норм спецодягу. З-поміж своїх останніх  досягнень називає: представлення спецодягу на Smart Tender Prozorro, введення додаткової одиниці спецодягу для працівників ТОВ "Епіцентр К", а саме маски захисної для єдиного корпоративного одягу працівників, відтворення каталогу еталоних взірців  спецодягу Компанії ТОВ "Епіцентр К", розробка та створення нового напрямку FOOD MARKET.

Презентація роботи "Каталог еталонних зразків форменого одягу "

Професійний шлях дизайнерки одягу розпочався відразу після закінчення художньо-графічного відділення факультету мистецтв  Криворізького державного педагогічного університету, коли у 2015 р. вона почала працювати  в  MAZINI FASHION STUDIO. Отриманні знання, наполегливість, старанність та плідна робота дозволили стати технологом цеху.

Влада 6

Веб-сайт: mazini.com.ua.

У 2018-2020 рр. Владислава була керуючою брендом одягу в MRZdesign  та представила колекцію MRZdesign "NO stereotypes" 2020SS  на Milan Fashion Week.

Влада   Влада 2  Влада 3

Пишаємося нашими випускниками! Знай наших!

Травень 2024