Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

ФІМ відбір на навчання ун т Графсвайльд

12 травня відбувся новий набір на закордонне навчання на 2023-2024 семестр за програмою Еразмус+ у межах угоди між Криворізьким педагогічним університетом та Університеті Грайфсвальда (Німеччина).

Співбесіду з кандидатами традиційно проводили представники кафедри перекладу та слов’янської філології, на якій реалізується програма Еразмус+ з Університетом Грайфсвальда – декан факультету іноземних мов, д.філол.н. М.В.Варданян, завідувач кафедри перекладу та слов’янської філології, к.філол.н. М.О.Дудніков та головний ініціатор і координатор програми, д.філол.н., проф. Кудрявцева Н.С. Відповідно до умов програми дві студентки КДПУ вже навчаються у Грайфсвальді протягом другого семестру 2022-2023 навчального року.

У цьогорічному відборі на навчання взяли участь 7 студентів перших-третіх курсів із трьох спеціальностей факультету іноземних мов – «Філологія. Переклад», «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література», «Середня освіта. Німецька мова, англійська мова та зарубіжна література».  Володіння англійською і німецькими мовами, висока мотивація та зацікавленість у навчанні є основними вимогами до кандидатів. Учасники отримають стипендію на навчання, а також будуть навчатися протягом 5 місяців в унверситеті-партнері.

Традиційно учасники ознайомилися з умовами програми, поставили запитання. І звісно ж презентували себе, надаючи інофрмацію про себе та демонуструючи вмотивованість у навчанні в німецькому університеті. Співбесіда була проведена англійською мовою, володіння якою студенти продемонстрували на високому рівні. За результатами обговорення два студенти отримають стипендію на навчання, ще два студенти увійшли до резерву стипендіантів.

Бажаємо всім стипендіатам високих успіхів у навчанні!