Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

10 вересня 2022 року об 11:00 год. вслід за загальними зборами першокурсників Криворізького державного педагогічного університету відбулись збори першокурсників на факультеті мистецтв. Новоспеченних студентів привітали завідувач кафедри образотворчого мистецтва, канд.пед.н., доцент Красюк І.О., в.о. завідувача кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, канд.пед.н. Ємельова А.П., вони побажали студентській молоді успіхів у навчанні, натхнення та наснаги, миру, добра та цікавого студентського життя.

Першокурсники 22 23

Ємельова А
Красюк І

В.о. декана факультету мистецтв, канд.пед.н, доцент Ейвас Л.Ф. виступила з привітальним словом до першокурсників і докладно зупинилась на питаннях щодо організації освітнього процесу, розкладу, онлайн навчання в умовах воєнного стану, зборів першокурсників з представниками інформаційного відділу та бібліотеки стосовно реєстрації на навчальній платформі Moodle, та користування підручниками бібліотеки КДПУ. Студенти мали змогу познайомитися з кураторами академічних груп: куратор ОМ-22 викладач кафедри образотворчого мистецтва, заступник декана з виховної роботи Стефанюк М.В.; куратор Д-22 викладач кафедри ДПМ та дизайну Мусієнко О.О. Також, були обрані старости академічних груп.

Ейвас Л
Стефанюк М Мусієнко О

Першокурсники мали можливість задавати питання, на які представники деканату та кафедр надали вичерпні відповіді. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Факультет мистецтв Вітає своїх першокурсників.

20020