Факультет української філології
Українська мова і література

27 квітня 2023 року здобувачі вищої освіти на факультеті української філології мали можливість познайомитися з  особливостями класифікації сучасного світового літературного процесу, які презентувала кандидатка філологічних наук, доцент кафедри зарубіжної літератури та полоністики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Мирослава Іванишин.

іванишин.jpg

На лекцію завітали колеги, здобувачі вищої освіти, вчителі зарубіжної літератури загальноосвітніх закладів м. Кривий Ріг.

InCollage_20230501_173345968.jpg

Мирослава Володимирівна презентувала принципи поділу світового літературного процесу, познайомила слухачів з тематикою творів світових літератур: польської, скандинавської, американської, румунської, англійської та ін.

і_1.jpg

Учена зорієнтувала здобувачів та вчителів загальноосвітніх закладів у специфіці відбору творів зарубіжної літератури для юнацтва.Під час лекції обговорили актуальні питання сучасного світового літературного процесу, звернули увагу на необхідність вивчення учнями високохудожніх творів, які мають високий інтелектуальний потенціал.

і_2.jpg

і_4.jpg

і_5.jpg

Дякуємо пані Мирославі за цікаву навчальну інформацію.

Укотре переконуємося, що такі онлайн-зустрічі дозволяють здобувачам вищої освіти, викладачам і вчителям шкіл не лише отримати нові знання та перспективи, а й обговорити важливі теми з ученими з інших регіонів України.