Факультет української філології
Українська мова і література

Виробнича педагогічна практика магістрантів фактично завершує їхню підготовку до роботи в навчально-виховних установах.

Свою практичну діяльність магістранти факультету української філології КДПУ проводили в школах, гімназіях, ліцеях Кривого Рогу. Вони повністю реалізували поставлену мету: були залучені до самостійної творчої педагогічної діяльності, щоб завершити сформування системи педагогічних умінь і навичок педагогічної діяльності в умовах, оптимально наближених до роботи за фахом, остаточно переконатися в правильності вибору майбутньої професії.

аУМЛпректика303030

Практиканти закріпили знання, здобуті в процесі вивчення теоретичних курсів психології, педагогіки, фахових методик, а також формували вміння і навички організації режимних процесів, різних видів діяльності дітей, занять з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей. Студенти-практиканти розвивали і вдосконалювали вміння спостерігати за педагогічним процесом у групах дітей старшого шкільного віку та аналізувати його. Вони вміло спілкувалися з дітьми, організовували та проводили уроки, позаурочні та позашкільні заходи.

аУМЛпрактика