Факультет української філології
Українська мова і література

ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ – один із найпопулярніших факультетів КДПУ. Закономірно, що на День відкритих дверей до нас завітала талановита молодь. Майбутні абітурієнти мали можливість поспілкуватися із деканом факультету, заступником декана, критизавідувачами кафедр, викладачами та студентами.

Організатори зустрічі ознайомили молодь із умовами вступу 2020 року, додатковими спеціальностями та предметними спеціалізаціями, переліком конкурсних сертифікатів тощо. Творча група студентів факультету продемонструвала майбутнім абітурієнтам відеопрезентацію, перегляд якої переконав глядачів, що навчання на факультеті української філології розвиває естетичні смаки, критичне та образне мислення, креативність.

Вступники дізналися про специфіку навчання на факультеті, з’ясували особливості проходження навчальних практик, відкрили для себе привабливість студентського життя та переконалися, що, навчаючись саме тут, вони стануть справжніми фахівцями своєї справи ?! Окрім ефективного навчання, на креативну молодь чекають невичерпні можливості творчої реалізації, оскільки студенти постійно долучаються до різноманітних заходів: концертно-ігрових програм, дискусій, фестивалів, спортивних змагань, майстер-класів тощо.

Майбутні абітурієнти отримали яскраві враження та позитивні емоції, переконалися, що, відвідавши День відкритих дверей, вони зробили правильний крок на шляху до вибору майбутньої професії.

А ТИ БУВ НА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ?

ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ЧЕКАЄ САМЕ НА ТЕБЕ!

Більше інформації дивитися тут: https://www.facebook.com/groups/362332934205761/?ref=bookmarks