Факультет української філології
Українська мова і література

Попри карантин та самоізоляцію четвертий випуск поетичної збірки «НавКоло» наповнюється новими творчими здобутками студентів факультету української філології та викладачів кафедри української та світової літератур Криворізького державного педагогічного університету. Цей випуск буде особливим! Особливий тим, що коло авторів «НавКоло» значно розширилося. До літературного Кола учасників збірки долучилися студенти-першокурсники. Поетичне слово наших студентів-філологів та викладачів сповнене надії та оптимізму, запліднене любов’ю та жагою до життя. Кожен випуск збірки має свою кольористику, котра корелює із його змістом. Цього разу ми обрали ніжно-лавандовий, котрий належить до гами фіолетових кольорів. А на думку С. Сайрона, ніжно-лавандовий – це напівколір, за яким стоїть сугестивна поетична думка. А ще цей випуск збірки присвячено 90-річчю Криворізького державного педагогічного університету, який має давні і славні традиції, є осередком творчої філологічної спільноти.

Презентацію випуску четвертого плануємо на 1 вересня 2020 року, яка вже традиційно проходить на факультеті української філології у День посвяти першокурсників. Саме цього дня ми розширюємо межі НавКоло та запрошуємо творчо обдарованих студентів до поетичного Кола факультету української філології.

навколо 4 1