Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Криворізький педагогічний активно відзначив 300-річчя дня народження Григорія Сковороди!

З 1 по 5 грудня в університеті за ініціативи кафедри педагогіки було проведено конкурс есеїв. Завдання конкурсу передбачало написання короткого твору-роздуму з головною ідеєю – цитатою філософа. До участі долучилися 100 студентів та аспірантів всього університету: факультету української філології (9 осіб); дошкільної і технологічної освіти (1); мистецтв (32 особи); географії, туризму та історії (4); психолого-педагогічного (14), природничого (7), іноземних мов (8), фізико-математичного (6) а також магістранти спеціальності «Освітні, педагогічні науки» денної та заочної форми навчання (11) та аспіранти (7) кафедри педагогіки.

Кожен есей – оригінальні і прожиті думки, духовна розмова з українським філософом!

Есеї були представлені учасниками на інтерактивній дошці (https://padlet.com/todoronina/kfresjpp2lfrt6cl), що дозволило одразу оприлюднювати роботи та провести відкрите голосування.

З огляду на кількість учасників та учасниць рішенням журі  кафедри педагогіки (до якого увійшли д-р педагог. наук, професор Т.Дороніна, д-р педагог. наук, професор С.Кучер, канд. педагог. наук, доцент В.Іванова та канд. наук, доцент С.Щербина) було затверджено, що переможцями конкурсу стають ті учасники, твори яких в голосуванні перетнули межу 100 голосів.

той, хто вміє ним користуватись» - 109 голосів.

Цікавинкою конкурсу стала участь у  ньому учениці 11-А класу Криворізького ліцею №113 Шаровської Вікторії із темою «3 ycix утрат втрата часу найтяжча» – 588 голосів! Сподіваємося, наступного року побачимо Вікторію та її  у складі наших студентів!

Кожен есей заслужив на увагу, не зважаючи на кількість  уподобань!

Усі учасники отримають іменні сертифікати!

20907