Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Тематичний вечір-реквієм "Зима, що нас змінила…", група І, ІНМ-19

1 2

18 лютого 2020 року зі студентами групи І, ІНМ-19 було проведено вечір-реквієм "Зима, що нас змінила…", присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого. Тематичний виховний захід проведений куратором групи, старшим викладачем кафедри інформатики та прикладної математики Тарасовою Оленою Юріївною онлайн на платформі Zoom із використанням фото, аудіо, та відеоматеріалів.

Назвою тематичного вечора обрано назву однойменного документального фільму про Євромайдан "Зима, що нас змінила…", виробництва студії 1+1.

Вечір розпочався із згадки про історію Революції гідності. Обговорили з чого почались мітинги, дата перших сутичок, чому назвали загиблих "небесною сотнею", скільки днів тривала боротьба на Євромайдані.

3 4

Студенти активно приймали участь у обговоренні, розповіли історії з власного життя тих часів – що переживали вони та їх сім’ї, яка атмосфера панувала навкруги у ті трагічні для країни часи.

Була проведена онлайн екскурсія - подорож сторінками сайту Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності (http://maidanmuseum.org/uk/exhibit).

До онлайн заходу студенти підготували цікаві презентації щодо символіки та творчості Революції гідності – пісня "Пливе кача…", картини-мурали, петриківський розпис на касках, знамениті фото часів Євромайдану, інформаційний простір (засоби комунікації на Майдані).

6 7

Вечір завершився переглядом документального фільма та хвилиною мовчання за загиблими героями.