Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Вже майже 20 років поспіль, коли вся країна слухає приспів «Свято наближається, свято наближається…», у Криворізькому педагогічному знають – дійсно, скоро буде свято. І це – День народження фізико-математичного факультету!

Цьогоріч традицію продовжили – феєричне святкування було видно й було чутно – могучий фіз-мат святкував свій 87-й день народження!

DFM 17 1

Гості, випускники, студенти й викладачі мали можливість і м’язи розім’яти – тут в нагоді став волейбол, і мізки розігріти –  сприяли шахи,

DFM 17 2 DFM 17 3

інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»,

DFM 17 4DFM 17 4 2

наукові досліди, досвід велотуризму,

DFM 17 01DFM 17 0

DFM 17 4 3DFM 17 4 4

а хто хотів просто підняти настрій – мав можливість зробити святкове селфі, переглянути святкові листівки

DFM 17 5наймолодший фіз-матівець

і,  звісно ж, – відвідати концерт! Ефектний, навіть містичний початок концерту одразу ж підняв настрій!

Далі наш улюблений декан Олена Вікторівна Віхрова поздоровила ще раз усіх з такою славетною датою та відзначила, що запал фіз-мату і вміння працювати лише на високому рівні, що здобувають студенти протягом навчання, вони несуть і далі!

А перший проректор Валерій Петрович Лисечко вкотре наголосив, що фіз-мат завжди утримував лідерські позиції та вручив нагороду «За інноваційний прорив року» кращому студенту року Дніпропетровщини – студенту групи МІ-14 Шпоньці Руслану!

DFM 17 7 1

Наші студентки ще раз продемонстрували захоплюючий виступ та поповнили у присутніх запаси вітаміну «Пєд» (сподіваємось, що слова з пісні «Поставте трійку або четвірку, краще п’ятірку, бо в рейтинг не ввійду я» не виявляться пророчими, бо до сесії вже дуже близько:).

DFM 17 8DFM 17 8 2

Звісно ж, були на концерті і жарти: «Слово декана», виступ жіночої команди КВК «Патікурсниці»;

DFM 17 17DFM 17 18

і виступ фітнес-команди, що викликав запальні овації, а «та що ти взагалі в фітнесі розумієш» – від «команди розігріву»:) - справжній перл…, і неперевершений гімнастичний номер,

DFM 17 13DFM 17 15

DFM 17 14DFM 17 16

до букету номерів сучасних було додано й квітку традиційну співочу, адже недарма українців вважають найспівочішою нацією, отож, червоно-білий номер «Сіла птаха» продовжив виступ, була й "гучна тусівка", були й декламації (вірш Олени Теліги «Життя»), були і баян, і труба! І девіз нашого свята – «Після фіз-мату ми всі, як не крути, близькі люди!»

DFM 17 9DFM 17 12

DFM 17 11DFM 17 10

DFM 17 19DFM 17 20

Заключний номер – феєричне зізнання улюбленому факультету (автор слів – Юлія Лис – студентка фіз-мату, звісно ж).

Сьогодні всі святкуємо твій день народження, прийми вітання наші, любий факультет!

Історія твоя бере початок з тих людей, хто полюбив науку більш за все!

Роки минали, покоління зростали, тільки ти молодів.

Крок до зірок ми зробили всі разом, всупереч всьому лети!

Фізмат прямує у вирій думок, почуттів, в КДПУ краще не знайдеш – ми факультет мрій!

Славімо ФМФ повсякчас, а відтак – салют, Фізмат!

Студенти разом з тобою, ти не один, кохаємо тебе, наш факультет мрій,

Плекає КДПУ повсякчас, а відтак – салют , Фізмат!

Лінійна алгебра сниться тобі щоп’ятниці, а матаналіз замінив тобі батьків.

О 7.30 кожен день твій починається, і поринаєш ти в незвідані світи!

Роки минають, покоління зростають, світле майбутнє в нас.

Хай Ваші мрії ніколи не згаснуть, хоч невблаганний час!

DFM 17 21

Фізико-математичний – це факультет мрій!

Запрошуємо на фізико-математичний!

Хто хоче ще раз проглянути та насолодитися найцікавішими моментами – дивіться !

Щиро, Ваш Фіз-мат!