Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

11 січня ректор Криворізького державного педагогічного університету Ярослав Владиславович Шрамко урочисто вручив дипломи магістрам фізико-математичного факультету - спеціальностей Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Фізика) з додатковою спеціальністю Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Математика) з додатковою спеціальністю Середня освіта (Інформатика).

Цього дня зі словами вдячності від імені студентів виступила незмінна староста групи Мім-13 Лис Юлія, а декан факультету Олена Вікторівна Віхрова та куратори груп Мім-13 Світлана Геннадіївна Шиперко, групи Ім-13 Ірина Сергіївна Мінтій бажали студентам успіхів, як у професійному, так і особистому житті, зокрема - здорових та неслухняних дітей, щоб, виховуючи їх, наші випускники могли продемонструвати свою педагогічну майстерність!!!

MyCollages 1

Отже, зустрічайте, дипломовані магістри:

vfn

фізики

IMG 109194d443f2ebd0c982bf11a759500c V

З любов'ю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.