Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Мері Поппінс повертається!

Відтепер у фізико-математичного, окрім улюблених декана Олени Вікторівни Віхрової та заступника декана Миколи Анатолійовича Слюсаренка є ще й людина, яка (в буквальному сенсі) стежить за порядком на факультеті. І це - Мері Поппінс! Саме цій тематиці була присвячена студентська весна фізико-математичного факультету 2019 року. І цій сюжетній лінії присвячувались всі номери.

Ефектна поява леді Мері (Ніна Зеленська) дійсно занурила усіх в ту атмосферу чаріності та сприяла роздумам "Як хочеться туди, назад, у дитинство, смакувати солоденьким, бігати босоніж. І все тобі здається чарівним, і думаєш про все і ні про що, а всі твої проблеми вирішує хтось інший". Отож, леді Мері прийшла і вирішила залишитись, щоб допомогти сімейству Бенксів з фінансовими негараздами.

.imgonline com ua Compressed BPRXnmHiMRr

imgonline com ua Compressed Y3tjgeJbmKdY

За сюжетом, далі продовжувала фантазії подорож у підводний світ.

imgonline com ua Compressed 1APH1YO5bcRNny4X

Оскільки леді Мері приносить у будинок порядок та спокій, то вже можна бути щасливим, а тут саме і пісня про щастя залунала. Дійсно, щастя буває різним, і зайвим не буває. Шаленими оплесками зал супроводжував пісню у виконанні Руслана Шпоньки "Щастя".

imgonline com ua Compressed D328m6Unp8ME

Гейдарова Есміра розчулила усіх, читаючи твір "Мама поруч", милозвучність української мови особливо забриніла зі словами "мамині очі мліють, купають в любові і ласці, вони всюдисущі, ці мамині очі".

imgonline com ua Compressed Je7Sp8DqWe

"Час летить, час іде, цінуйте час, цінуйте моменти" - декламування Ніни Зеленської знов сприяли ліричним  роздумам.

Виступ "Натхнення" (Ксенія Кожемяк) повернув усіх до казки.

imgonline com ua Compressed IToy1swny7Y

Чи може бути казка без веселощів - звісно ж, що ні!  Отож на сцені з'явилась  КВК-команда.  Танці, співи, жарти, життєві роздуми - таким був наш виступ.

imgonline com ua Compressed SGejZjFL7e7T

imgonline com ua Compressed PAFJVkZ3Vk

imgonline com ua Compressed lCb1CB3XzEvo3

Протягом усього заходу в залі відчувалась особлива, душевна, чуттєва атмосфера казки.

imgonline com ua Compressed urpM4rumTBb0ICNa

Бажаємо усім хоч іноді вірити у казку!

imgonline com ua Compressed ewavcITeFtwc

З любов'ю, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.