Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

У статті 59 Конституції України зазначено, що "Кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безкоштовно". Отож, для інформування студентів про їхні права у рамках загальноціонального проекту "Маю право", мета якого - підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві, 3 квітня відбулась зустріч студентів першого курсу ФМФ з представником центру безоплатної правової допомоги Наталією Кожем'якою.

На зустрічі обговорювались важливі й актуальні питання: протидія булінгу, домашньому насильству, захист прав споживача, в тому числі й комунальних послуг, зміна місця голосування, забезпечення прав дитини та інформування про основні інструменти захисту своїх прав (ЗВЕРНЕННЯ (в органи державної влади та місцевого самоврядування), ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ,  ЗВЕРНЕННЯ ЗА БЕЗОПЛАТНОЮ ПЕРВИННОЮ ПРАВОВОЮ ДОПОМОГОЮ (роз’ясненнями, правовою інформацією – до всіх органів), ЗВЕРНЕННЯ ДО УПОВНОВАЖЕНОГО З ПРАВ ЛЮДИНИ).

333444imgonline com ua Compressed GedEw5XPoZwTPPF

ЦІкава форма подачі, зрозумілі приклади - все працювало задля максимальної зацікавленості слухачів. Тому й не дивно, що після закінчення лекції до Наталї Євгеніївни вишикувалась черга з особистими запитаннями.

Дякуємо Наталі Євгеніївні за цікаву і змістовну зустріч!

З повагою, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.