Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Шановні старшокласники!
22 лютого 2020 року кафедра хімії та методики її навчання КДПУ проведе моніторингове тестування з хімії. Метою цього заходу є допомога старшокласникам, які планують здавати ЗНО з хімії.
Учасники моніторингового тестування з хімії матимуть можливість спробувати власні сили у виконанні тестових завдань, а також отримати правильні відповіді на них з поясненнями та коментарями представників кафедри хімії. Структура моніторингового тесту повністю відповідна структурі цьогорічного ЗНО з хімії. Як показує практика, завдання моніторингового тестування з хімії, що проводиться у КДПУ, за рівнем складності еквівалентні або і дещо вищі за завдання реального ЗНО з хімії, тому є хорошим лакмусовим папірцем для виявлення проблемних тем та типів завдань для старшокласників.
Участь у моніторинговому тестуванні з хімії безкоштовна – учаснику необхідно мати з собою лише ручку, папір для чорнеток і довідникові матеріали (періодичну систему та таблицю розчинності солей, кислот та основ у воді).
Моніторингове тестування розпочнеться у суботу 22 лютого 2020 року о 10 годині 00 хвилин, у аудиторії 116 головного корпусу КДПУ (пр. Гагаріна, 54). Тривалість як і у реального ЗНО – 150 хвилин (2,5 години) максимум, після чого розпочнеться повідомлення правильних відповідей на завдання тесту та самоперевірка робіт учасниками.
Завдання моніторингових тестувань з хімії минулих років та правильні відповіді на них із короткими коментарями можна переглянути у цьому матеріалі
З метою попереднього оцінювання кількості бажаючих взяти у часть у моніторинговому тестуванні проводиться реєстрація учасників на цій сторінці сайту. Реєстрація не є обов'язковою, проте ми дуже просимо потенційних учасників зареєструватись задля уникнення технічних накладок.