Кафедра хімії та методики її навчання
Природничий факультет
Шановні школярі, їх батьки, вчителі та усі, хто цікавиться хімією!
Кафедра хімії та методики її навчання КДПУ продовжує традицію проведення занять "Школи юного хіміка" для усіх, хто цікавиться хімією!
Чергове заняття розпочнеться у неділю 23 лютого 2020 року о 10 годині 30 хвилин, у аудиторії 110 головного корпусу КДПУ (пр. Гагаріна, 54). Темою заняття буде «Молекула-донор» (властивості амоніаку та механізм утворення донорно-акцепторного зв'язку), а проведе його завідувачка кафедри хімії та методики її навчання КДПУ Старова Тетяна Валеріївна.
Заняття буде присвячене дослідженню фізичних та хімічних властивостей амоніаку та його водних розчинів, ролі амоніаку та солей амонію у природі та застосуванню у діяльності людини. Також буде розібране поняття донорно-акцепторного зв'язку якраз на прикладі утворення сполук амонію. У відвідувачів буде можливість переглянути та самим взяти участь у хімічних експериментах, які, як завжди, будуть не лише інформативними, але і яскравими! Якщо виникнуть питання з приводу відвідування занять - зателефонуйте представникам кафедри (контактні дані можна знайти у вкладці "Контакти")
Більш детальна інформація про школу та орієнтовний графік проведення наступних занять "Школи юного хіміка" можна переглянути у цьому матеріалі.
До зустрічі!