Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

25-26 листопада 2021 року студенти факультету іноземних мов під керівництвом викладачів кафедри перекладу та слов’янської філології взяли участь у VІ-й Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми слов'янської філології», яка відбулася у Запорізькому національному університеті на філологічному факультеті. Формат конференції передбачав відкриту дискусію у режимі «стіни» на сторінках блогу Інтернет-конференції.

Девіз конференції: «Бути сміливим, висуваючи гіпотези, і нещадним, спростовуючи їх» (Імре Лакатос).

У конференції брали участь:

Бочкар Альона, студентка 2 курсу факультету іноземних мов (гр. АНП-20) (наук. керівник: ст. викл. Михальченко Т. В.);

Гончар Вікторія, студентка 2 курсу факультету іноземних мов (гр. АНП-20) (наук. керівник: ст. викл. Михальченко Т. В.);

Лєван Діана, студентка 6 курсу факультету іноземних мов (гр. АНФм-16) (наук. керівник: к. філол. н., доцент Дудніков М. О.)

Мокряков Ілля, студент 6 курсу факультету іноземних мов (гр. РАФм-16) (наук. керівник: к. філол. н., доцент Дудніков М. О.)

Хименко Марина, студентка 6 курсу факультету іноземних мов (гр. АНФм-16) (наук. керівник: к. пед. н., доцент Мещерякова Н. П.);

Чорна Світлана, студентка 5 курсу факультету іноземних мов (гр. ЗРМЛм-17) (наук. керівник: к. пед. н., доцент Каневська О. Б.);

Чорний Геннадій, студент 5 курсу факультету іноземних мов (гр. АНПм-17) (наук. керівник: к. пед. н., доцент Каневська О. Б.);

Шермет Валерія, студентка 5 курсу факультету іноземних мов (гр. РАФм-17) (наук. керівник: к. пед. н., доцент Каневська О. Б.).

За результатами конференції заплановано випуск електронного збірника матеріалів