Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

Студенти факультету іноземних мов під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри перекладу та слов'янської філології Л.Д. Федоряки брали участь у Всеукраїнському шекспірівському конкурсі студентських дослідницьких і креативних проектів імені Віталія Кейса, 18 грудня 2021. Здобутки наших студентів у конкурсі:

Гончар Вікторія Валентинівна, «Переклад сонету №5 Вільяма Шекспіра», АНП-20-2, 3 місце;

Бочкар Альона Олегівна, АНП-20-2, «Переклад сонету №63 Вільяма Шекспіра», диплом фіналіста;

Бушинська Анастасія Володимирівна, АНФ-19-1, «Переклад сонету №63 Вільяма Шекспіра», диплом фіналіста;

Щербак Юлія Володимирівна, АПм-21, «Переклад сонету №121 Вільяма Шекспіра», диплом фіналіста.

Інформація про конкурс тут.

Вітаємо студентів та їх керівника та бажаємо упіхів та подальших звершень!

19364