Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

Статті викладачів кафедри перекладу та словянської філології було опублікоковано у збірнику матеріалів ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет конференції, присвяченої 90-річчю створення Криворізького державного педагогічного університету та 25-річчю фікультету іноземних мов:

Каневская О.Б. Речевые средства и приемы сатиры в прозе М.Е. Салтыкова-Щедрина как выразители аксиологической картины мира писателя

Гамали О.И. Оригинал поэтического текста и его переводов как диалог между языковыми личностями автора и переводчика (на материале лирической драмы "Увядшие листья" И. Франко и ее перевода на русский язык А. Ахматовой)

Захарова Н.О. Особливості перекладу топонімів у складі фразеологічних одиниць (на матеріалі французької мови)

Лозовська К.О. (наук. кер.: канд: філол. наук, доц. Бережна М.В.) Переклад табуйованої лексики у романі Дж. Р.Р. Мартіна "Гра престолів": гендерний аспект

Актуальні питання філології та методики викладання мов. Збірник матеріалів ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції, присвяченої 90-річчю створення Криворізького державного педагогічного університету та 25-річчю факультету іноземних мов (29-30 вересня 2020 р., м. Кривий Ріг) / [редкол.: С.І. Ковпік (головн. ред.), С.М. Амеліна, В.А. Гаманюк, О.Б. Каневська (відп. ред.), О.І. Гамалі, Н. Д. Соловйова].- Вип. 3 (15). Частина 1. - Кривий Ріг: Криворізький державний педагогічний університет, 2020. - 280 с.

Варданян М.В. Порівняльне літературознавство в сучасних зарубіжних університетах: програми, проблематика, стратегії

Дудников Н.А. Авторская интерпретация образа калиостро в роане-биографии М.А. Кузьмина "Чудесная жизнь Иосифа Бальзамо, графа Калиостро"

Михальченко Т.В. Відлуння барокової естетики в романі Сільві Жермен "Дні гніву" (1989)

Мохначова О.В. Ключи к смысловому пространству текста постмодернистского романа (Э. Берджесс "Заводной апельсин")

Гостра К.В. Визначення рівнів сформованості вторинної мовної особистості як лінгвометодична проблема

Мещерякова Н.П. Вивчення біограії письменника на уроках літератури

Актуальні питання філології та методики викладання мов. Збірник матеріалів ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції, присвяченої 90-річчю створення Криворізького державного педагогічного університету та 25-річчю факультету іноземних мов (29-30 вересня 2020 р., м. Кривий Ріг) / [редкол.: С.І. Ковпік (головн. ред.), С.М. Амеліна, В.А. Гаманюк, О.Б. Каневська (відп. ред.), О.І. Гамалі, Н. Д. Соловйова].- Вип. 3 (15). Частина 2. - Кривий Ріг: Криворізький державний педагогічний університет, 2020. - 224 с.