Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

13 лютого 2021 року відбулася лекція пана Пінапоту Гоутама, менеджера проектів та програм департаменту інвестицій та інжинірингу "АрселорМіттал", на тему: "Управління проєктами та роль перекладача у ньому". Студентам першого - четвертого курсів була надана можливість приєднатися до цієї зустрічі. Під час лекції студенти змогли дізнатися, що собою являє проєктна діяльність, її особливості та етапи, а також наскільки відповідальною є роль перекладачів у проєктній діяльності. Пан Пінапоту Гоутам поділився своїм досвідом роботи з перекладачами, наголошуючи, що вони становлять важливу ланку виконання проекту. Його лекція надихнула студентів на нові здобутки у нелегкій справі опанування перекладацькою мастерністю. Дякуємо панові П. Гоутаму за інформативну лекцію і сподіваємося на подальші зустрічі!

лекция.jpg

лекция1.jpg