Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

24.09.2021 року студени факультету іноземних мов та викладачі факультету, зокрема викладачі кафедри перекладу та слов'янської філології (канд. філол. наук, доцент Федоряка Л.Д., Гостра К.В.), долучилися до VI Міжнародної науково-практичної конференції "Великий Бард у контексті пандемії: Shakespeare and / as a Medicine", яка проводилася на базі Запорізького національного університету та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту літератури НАН України, Українського міжуніверситетського шекспірівського центру.

Студентам та викладачам була представлена допоповідь проф. Майкла Добсона, директора Шекспірівського інституту, професора Бірмінгемського університету. У своїй доповіді він висвітлив тему терапевтичного впливу історичної хроніки В. Шекспіра «Перикл» на сучасних глядачів. Він підкреслив, що однойменної п'єси може мати лікувальний ефект для людей з різними ментальними розладами.

Колектив викладачів та студентів ФІМ щиро вдячний за можливість долучитися до проведення такої лекції, адже Майкл Добсон представив цікаву інтерпретацію твору, написаного великим письменником усіх часів - Вільямом Шекспіром.

Снимок_экрана_2021-09-24_в_11.09.09.png

Снимок_экрана_2021-09-24_в_11.13.47.png