Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

дудніков.jpg

Викладачі кафедри перекладу та слов'янської філології мають активну громадянську позицію, соціальну відповідальність, завжди беруть активну участь у житті міста, своїм прикладом виховують студентів. Так, завідувач кафедрою, канд. філол. н., доцент, доцент кафедри перекладу та слов'янської філології Дудніков Микола Олексійович вже не перший рік опікується проблемами ветеранів. Його активну та результативну діяльність у первинній ветеранській організації було засвідчено грамотою за сумлінну працю в ветеранській організації, відданість справі, високий професіоналізм, активну участь у вирішенні соціальних та побутових прав ветеранів праці з нагоди 35-річчя створення міської організації ветеранів. Миколо Олексійович, вітаємо Вас та бажаємо наснаги та сили у Вашій нелегкій діяльності!

20267