Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

09 грудня 2022 року відбулася атестація здобувачів вищої освіти факультету іноземних мов денної форми навчання спеціальності 035 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно, перша - англійська): захист магістерських робіт.

До захисту магістерської робот були допущені: Бойко А., Великодний В., Гостра К., Литвин А., Чорний Г., Шевченко О., Щербак Ю.

На захисті були присутні: М.В. Варданян (голова), І.А. Дирда (заступник декана факультету іноземних мов), доценти – О.А. Остроушко, О. М. Дудніков, Л.Д. Федоряка, старший викладач - Н.О. Захарова, секретар Т.В. Михальченко, студенти гр. АПм-17.

Успішно захистили свої магістерські роботи всі студенти. Їм було присвоєно кваліфікацію магістр філології, перекладач.

12 грудня 2022 року відбулася атестація здобувачів вищої освіти факультету іноземних мов денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (російська): захист магістерських робіт.

До захисту магістерської робот були допущені: Рабієвська Е., Шеремет В., Оксамитна Н., Корольова О., Чорна С., Шмоль А.

На захисті були присутні: О. Б. Каневська (голова), І.А. Дирда (заступник декана факультету іноземних мов), доценти –  О. М. Дудніков, Н. П. Мещерякова, старший викладач - К.В. Гостра, секретар О. Ф. Левченко, студенти гр. РАФм-17 та ЗРМЛ-м-17.

Всі студенти успішно пройшли захист та ім було присвоєно кваліфікацію магістр освіти (мова і література (російська), викладач мови (російської) та зарубіжної літератури, вчитель мови (російської) та зарубіжної літератури.

Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо їм професійних звершень, творчості, успішної діяльності в обраній професії, здоров’я!

атестація_page-0001.jpg