Главное фото новости

«Від ініціативи – до активних дій!»

Молодь запрошують приєднатися до Школи лідерства «ПроЯв» у Кривому Розі.

Криворізький державний педагогічний університет, первинна профспілкова організація та студентська рада КДПУ оголошують про проведення V осінньої сесії Школи молодіжного лідерства «ПроЯв»

Осіння сесія Школи відбудеться 8 – 11 жовтня цього року.

Темою цьогорічної осінньої сесії обрано «Формування особистого іміджу студентського лідера як соціальний капітал ВНЗ».

Детальні у репортажі: https://1kr.ua/news-35884.html


 

2384

Главное фото новости

Мешканець Кривого Рогу Станіслав Федосєєв, випускник фізико-математичного факультету Криворізького державного педагогічного університету увійшов до числа напівфіналістів у ТОП-20 найкращих учителів України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine. 

Станіслав Федосєєв - учитель математики та логіки і християнської етики.

Молодий учитель-новатор - справжній експерт з мотивації навчальної діяльності школярів й активізації їхньої пізнавальної діяльності. 

Детальніше у репортажі 1 Криворізького: https://1kr.ua/news-35899.html


 

2383

Главное фото новости

У педагогічному університеті Кривого Рогу сегодні, 6 вересня, відбулося урочисте відкриття Молодіжного центру. Нове структурне утворення, говорять в педагогічному університеті, є унікальним для нашого міста майданчиком. Майбутні педагоги вважають, що новозбудована територія покликана стати центром громадської діяльності не лише для студентів університету, а й для іншої молоді Кривого Рогу. 

Деталі в репортажі 1 Криворізького: https://1kr.ua/news-35669.html

2325

У Криворізькому педуніверситеті відкрили молодіжний центр. Місце, де студенти можуть збиратись після лекцій, влаштовувати конференції, концерти, розробляти творчі проекти для розвитку Кривбасу – все тільки-но облаштовано. Деталі у сюжеті: http://1tv.kr.ua/scenes/2565


 

2324

молцентр

6 вересня об 11:00 Криворізький педагогічний запрошує на урочисте відкриття Молодіжного центру університету (головний корпус, просп. Гагаріна, 54). Нове структурне утворення покликане стати осередком громадської діяльності не тільки студентів університету, а й широких верств молоді всього Криворіжжя, повідомляє прес-служба КДПУ.
Детальніше - на сайті ТРК "Рудана".


 

2320

День знань у вищих навчальних закладах міста традиційно став Днем посвяти першокурсників у студенти. Цьогоріч Криворізький педагогічний університет поповнився на більше як 900 майбутніх педагогів. Як зустрічали молоде поповнення у виші - у сюжеті ТРК "Рудана".  


 

2307

КДПУ – єдиний виш педагогічного профілю в області, тому щороку приймає чимало заяв, цього літа їх надійшло від випускників шкіл Кривого Рогу та навколишніх сілищ і районних центрів. Найбільший попит цьогоріч спостерігався на такі спеціальності, як психологія, біологія, дошкільна освіта та фізкультура – остання спеціальність є новою для вишу. Завдяки отриманим заздалегідь обсягам бюджетних місць, педагогічний університет вже мав можливість хоча б працювати з абітурієнтами, які отримали високі бали сертифікатів.

Протягом вступної кампанії всі виші України відчули проблеми з надходженням електронних заяв. Як і минуло річ, вступникам допомагали в консультаційних пунктах інститутів та університетів, але протягом перших тижнів збої в роботі системи давалися взнаки.

Встановлення додаткових коефіцієнтів теж відчутно ускладнило роботу приймальної комісії КДПУ. Фахівцям доводилося враховувати і уточнювати сукупність всіх показників, а коефіцієнт сільської місцевості – ще й перераховувати заново, як і іншим вишам.

Ті, хто поступав на бюджет, міг подати лише 9 заяв на 4 спеціальності, а кількість заяв від контрактників не обмежувалася. Складним для вступників було правильно визначити пріоритети, але були й такі хлопці та дівчата, які не вагалися з вибором.

Остаточно ситуація з'ясується тільки після того, як Міністерство освіти та науки України визначиться з кількістю бюджетних місць для вишів. Але в КДПУ сподіваються, що вже отримані раніше 310 місць залишаться незмінними. Зарахування на навчання за державний кошт триватиме до 5 серпня, тож вступникам краще не зволікати з оригіналами сертифікатів. У контрактників ще є час на роздуми до 12 серпня, з урахуванням нинішньої ситуації.

Більше у сюжеті: 

Джерело: http://www.kdtro.com.ua/news/6042-6042


 

2253

 

У вишах - режим тиші. 26-го липня завершився перший етап вступної кампанії для абітурієнтів. Більше шести тисяч осіб цього року висловили бажання отримати ступінь бакалавра у Криворізькому національному та педагогічному університетах. Детальніше - у сюжеті ТРК "Рудана".


 

2226

До Криворізького педагогічного університету стежини второвані не тільки на викладацький фах. Цьогоріч педагогічний виш відкрив можливості і для охочих здобути нові гуманітарні спеціальності. Наразі подання заяв та профконсультації ідуть повним ходом. Сюжет ТРК "Рудана" розкаже більше.


2212

дипломи бакалаврів 0565

Сьогодні, 14 липня, у Криворізькому державному педагогічному університеті вручили дипломи бакалаврів. Як повідомив кореспондент 0564, після урочистого вручення документів, новоспечені бакалаври фотографувалися біля вишу. 

Деталі на сайті 0564: https://www.0564.ua/news/1726659


2202
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок