Днями у Кривому Розі звучали пісні світової класики українською мовою. Виконували їх студенти факультетів української філології та мистецтв педуніверситету. Концерт і лекція одночасно пройшли під керівництвом відомого в Україні музикознавця Валентини Кузик, яка активно популяризує якісний національний музичний продукт. Про це більше в сюжеті: http://rudana.com.ua/misto/lekciya-muzykoznavcya-v-kdpu 


 

Виставка дипломних робіт студентів факультету мистецтв педуніверситету відкрилась у міському виставочному залі. До професійних робіт доклали хисту і студенти, і педагоги. Деталі у сюжеті: http://rudana.com.ua/misto/vystavka-studentiv-kdpu


 

1 міський

21 березня на музично-хореографічному відділенні факультету мистецтв відбувся концерт «Світова класика українською мовою». Уже вдруге до університету приїхала відомий музикознавець Валентина Кузик. Вона провела лекцію, присвячену життю і творчості відомих українських діячів.

Більше деталей читайте за посиланням: http://1tv.kr.ua/news/8541


 

1 кр

Вчора у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася лекція-концерт «Світова класика українською мовою». Ректорат вишу поставив питання: «Чи насправді не існує україномовних перекладів світової вокальної класики?».Традиційно або за звичкою світові класичні твори виконуються чи то мовою оригіналу, чи то виключно в російськомовному перекладі.


Організатори заходу впевнені, якщо україномовні переклади відсутні, то студенти факультету української філології, творча молодь вишу здатні професійно усунути ці прогалини.

Подробиці за посиланням: https://1kr.ua/news-31816.html


 

У добровольця не завжди є час – у нього є серце. 17 березня в педагогічному університеті відбулася зустріч добровольців полку "Азов" і студентів ВНЗ. 

Деталі в сюжеті 1 Міського: http://1tv.kr.ua/scenes/2050

 


 

виставка 17 03

17 березня, у виставковому залі міста відкрилась виставка дипломних робіт випускників кафедри декоративно-прикладного мистецтва і дизайну.

Детальніше читайте у репортажі від Першого міського: http://1tv.kr.ua/news/8481


 

флешмоб 1 миський

7 березня представниці кращої половини Криворізького педагогічного університету приєдналися до флешмобу #22PushupChallenge на підтримку воїнів-ветеранів АТО. Студентки прийняли естафету від колег із КНУ. 

Більше деталей за посиланням: http://1tv.kr.ua/news/8334

флешмоб

Сьогодні студенти Криворізького державного педагогічного університету прийняли естафету участі у флешмобі#22PushupChallenge від «Криворізького національного університету». 

Деталі в репортажі 1 Криворізького: https://1kr.ua/news-31502.html

Не секрет, що педагогічні виші негласно називають вишами наречених, адже здебільшого навчаються тут дівчата. Тому нерідко на старших курсах у студенток вже є власні малюки, яким треба давати раду, коли мамі треба на пару чи семінар. Щоб дати  можливість таким студентам спокійно вчитися, було розроблено оригінальний проект, дослідним майданчиком якого першим побажав стати Сумський державний університет.

Місце для міні-дитсадка керівництво КДПУ виділило в гуртожитку №3 по вулиці Васякіна, неподалік головного корпусу вишу. Кімната тимчасового перебування для дітлахів педагогів та студентів відкрилася на початку січня, і дуже швидко стала популярною. Тут можна залишити дитину на кілька годин, де нею опікуватимуться досвідчені педагоги, у затишній кімнаті є всі умови для ігор та навчання.

Книжки та іграшки допомогла придбати профспілка вишу, суттєву підтримку надали спонсори з Німеччини – БФ Джиайзет.  водночас тут може перебувати до 10 дітей, та, як відзначають педагоги, день на день не припадає. Буває, що приводять і менше, це залежить і від розкладу пар, і від погодних умов. Під час зимової сесії, коли багатьом мамам треба було відлучитися на іспит на консультацію, дітлахів до «Веселого вулика» приводили більше і навіть частіше. З дітьми працює досвідчений вихователь Анна Трусова, завдяки досвіду педагогічної роботи в дошкільних закладах Німеччини, вона вміє грамотно організувати дозвілля і для дворічних, і для десятирічних підопічних.

Навіть за короткий час тут вже склався свій контингент постійних маленьких відвідувачів, які із задоволенням приходять до затишного «вулика».

Для молодих мам, які продовжують відвідувати заняття, відкриття такої кімнати стало справжнім порятунком.

Педагоги кімнати тимчасового перебування сподіваються, що з часом вдасться зробити не одну ігрову кімнату, тим більше, що влітку підопічних побільшає. Як, власне, і волонтерів, адже планується, що тут проходитимуть практику і студенти факультету дошкільного виховання. Найбільша мрія – обладнати повноцінний дитсадок, однак поки що для цього недостатньо умов та обслуговуючого персоналу. Але це, певні педагоги, лише справа часу, адже тоді шанс отримати диплом без кількарічної академічної відпустки з’явиться у більшої кількості батьків-студентів.

 

Джерело: http://kdtro.com.ua/news/5646-5646 


 

заставка

20 лютого 2017 року у Криворізькому державному педагогічному університеті вшанували треті роковини Революції гідності й пам'ять Героїв Небесної Сотні.   

За ініціативи студентів нашого університету цього року подвиг Героїв Небесної Сотні вшанували перед  головним корпусом. До студентів університету долучилися викладачі, працівники університету.  Приєдналися і мешканці міста, які теж згадали подвиг Героїв Небесної Сотні і вшанували пам'ять про них.

Темі Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні присвятив свої роботи скульптор, викладач художньо-графічного відділення факультету мистецтв  Олександр Фурмана.

Лунали вірші, присвячені тим історичним дням, згадувалася хроніка січня-лютого 2014 року.

Завершальним акордом сумного дійства стало запалення лампадок у формі герба України.

 

Ми дякуєм вам, хлопці, за життя,

Ми  дякуєм вам, хлопці, за свободу.

Пробачте нас. Пішли ви в небуття,

Та більше не повернетесь додому…

Ви йшли за нас, ви йшли на вірну смерть,

Ви не боялися нікого і нічого.

Ви захищали своїх мам, жінок, дітей,

Ви знали що ви робите й для чого.

Хто міг подумати, що трапиться таке,

Хто міг подумати, що в мирную годину

підуть батьки ховать своїх дітей,

Які стояли на Майдані за Вкраїну.

Небесну сотню прошу вшанувати,

Небесній сотні дякувать до скону.

Це те найменше, що ми можемо віддати,

Щоб ви відчули, як склоняємось до долу. 

 

Місцеві ЗМІ про вшанування Героїв Небесної Сотні в КДПУ 

0564.ua https://www.0564.ua/news/1554064

1 Міський http://1tv.kr.ua/news/8089

1 Криворізький https://1kr.ua/news-31169.html 


 

Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотній зв'язок
Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31