Спартакіада 1

Днями на стадіоні Криворізького педагогічного пройшли змагання з легкої атлетики серед факультетів. Спортивна  громада нашого  університету взяла активну участь у цьому святі бадьорості та командного духу. До участі у змаганнях долучилися усі факультети, за які студентство також активно вболівало.

1993

all

Щорічна спартакіада «Бадьорість і здоров’я» в черговий раз зібрала працівників нашого вишу на свято фізичної культури, командного духу та здорового способу життя. Змагання з низки видів спорту проводилися з 10 січня, а завершилися 19 січня 2017 року, коли на урочистому закритті спартакіади пролунав фінальний акорд традиційної спортивної симфонії Криворізького педагогічного.

8 команд від факультетів та інших структурних підрозділів університету взяли участь у конкурсах оновленої естафети «Веселі старти», позмагалися у швидкості, спритності та витривалості. Учасники змагань та вболівальники створили у спортзалі головного корпусу Криворізького педагогічного атмосферу справжнього спортивного свята, де панують здоровий азарт, веселе завзяття та дух товариськості дійсно дружнього, згуртованого колективу.

У загальному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

З 6 по 12 грудня 2016 року в університеті проводились змагання з волейболу між факультетами серед жіночих команд.

Результати змагань:

IX місце   - історичний факультет

VIII місце - природничий факультет

VII місце  - психолого-педагогічний факультет

VI місце   - факультет мистецтв

V місце    - географічний факультет

IV місце   - факультет української філології

III місце    - факультет іноземних мов

II місце     - фізико-математичний факультет

I  місце     - факультет дошкільної і технологічної освіти

Популярне
Зворотній зв'язок