2017 03 17 11.01.54

17 березня 2017 року студенти нашого університету взяли участь у заході з нагоди Дня українського добровольця. Його організаторами стали  бійці полку «АЗОВ» та Національного Корпусу.

Гості розповіли присутнім про сучасний рух українських добровольців та історію полку «АЗОВ», яка бере свій відлік з подій Революції Гідності. Спогади про вишколи у тренувальних таборах Полтавської області, історичне збройне протистояння на вулиці Римарській у Харкові, переможні бої за звільнення Маріуполя – не залишили байдужим жодного з присутніх.

Рисунок5

Представник Цивільного Корпусу Вадим Іващенко детально зупинився на діяльності своєї організації. Серед важливих соціальних проектів, якими опікується Цивільний Корпус, – дитячий табір «Азовець», метою якого є патріотичне виховання української молоді, ініціативні групи протидії проявам сепаратизму, спортивні секції тощо.

Боєць окремої групи спеціального призначення Денис Ткалич (позивний — «Бик»)  розповів про основні світоглядні засади «АЗОВу». Ідеологія організації ґрунтується на традиційних цінностях українського народу, а їх відродження є основною метою як військової, так і соціальної діяльності добровольчого формування. Денис зауважив, що визначною рисою і базовою цінністю будь-якої організації добровольців є альтруїзм її членів, їх щирість і відданість своїм переконанням. Поділився боєць і роздумами про характер справжнього воїна та істинне лицарство, про суть війни та боротьбу своїх побратимів.

На заході був продемонстрований документальний фільм «Рух», створений продакшеном повного циклу «КІНАР». Стрічка розповідає про націоналістичний рух в Україні та відродження громадських ініціатив українського суспільства.

Рисунок4 1

Наприкінці зустрічі гості Криворізького педагогічного відповіли на численні питання присутніх та запросили усіх охочих ознайомитися з військовою амуніцією та зброєю, яка експонувалася на заході.

Нагадаємо, що нове для нашої держави свято – День українського добровольця – було встановлено Верховною Радою 17 січня 2017 року задля вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

20170317 102123


 

IMG 0442

Сьогодні, 16 березня, відбулося вручення дипломів магістрам Криворізького державного педагогічного університету.

З цією подією випускників урочисто привітали декани всіх факультетів університету. Церемонію вручення провів ректор університету проф. Я.В.Шрамко.

Перші 100 випускників магістратури різних спеціальностей стали учасниками історичного вручення. Саме цього дня вперше вручено дипломи відновленого Криворізького державного педагогічного університету. І вперше це вручення проходить для магістрів, які навчалися три семестри.

Шановні наші магістранти! Університет дав Вам найголовніше у житті – освіту, знання, професію. Ми сподіваємося, що Ви гордо понесете звання випускника Криворізького державного педагогічного університету і університет завжди буде пишатися Вами. Ми вітаємо Вас! Не забувайте рідні стіни Альма-матер! Ви – талановита професійна молодь нашого міста! Ви – майбутнє нашої країни!

IMG 0151


 

20170309 140431

На Вченій раді Університету, що відбулася 9 березня, шляхом таємного голосування були обрані декан природничого факультету та завідувачі кафедр.

Кандидатури претендентів на посаду декана природничого факультету попередньо обговорювалися на зборах трудового  колективу факультету, а  на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр – на засіданнях кафедр та зборах трудових колективів відповідних факультетів.

Нагадаємо, що відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників у Державному вищому навчальному закладі «Криворізький державний  педагогічний університет» 17 січня 2017 року було оголошено конкурс, про що опубліковано у газеті «Червоний гірник» (№ 3) та на офіційному сайті Університету. Протягом 30 днів, по 15 лютого включно, тривав прийом заяв і документів. Після чого, 20 лютого, відбулося засідання постійної конкурсної комісії з кадрових питань Вченої ради Університету, на якому розглянуто заяви та документи претендентів на вакантні посади та прийняте по кожній кандидатурі рішення щодо відповідності їх умовам оголошеного конкурсу та допуску до участі в ньому. Список осіб, допущених до участі в конкурсі, було оприлюднено 21 лютого на офіційному сайті Університету.

Згідно з протоколом Вченої ради №8 на посади були обрані:

Декан природничого факультету – Євтушенко Едуард Олексійович

Завідувача кафедри російської філології та зарубіжної літератури – Дудніков Микола Олексійович

Завідувач  кафедри ботаніки та екології – Маленко Яна Вячеславівна

Завідувач  кафедри хімії та методики її навчання – Старова Тетяна Валеріївна

Завідувач кафедри фізичної культури та методики її викладання – Шутько Віктор Васильович

Завідувач кафедри історії України та правознавства – Печеніна Наталія Анатоліївна

Завідувач кафедри всесвітньої історії – Кожухар Олександр Іванович

Завідувач кафедри української та світової літератур – Мельник Наталя Георгіївна

Завідувач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму – Казаков Володимир Леонідович

Завідувач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання – Холошин Ігор Віталійович

Завідувач кафедри соціології та економіки – Грабовець Ірина Володимирівна

Завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну – Томашевський Володимир Володимирович

Завідувач кафедри образотворчого мистецтва – Пильнік Руслан Олексійович

Завідувач кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування – Овчаренко Наталія Анатоліївна

Завідувач кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки – Міщанчук Вікторія Миколаївна

Завідувач кафедри інформатики та прикладної математики – Соловйов Володимир Миколайович

Вітаємо всіх завідувачів кафедр та декана природничого факультету з обранням на посади.

Вчена рада Університету вшанувала попереднього декана природничого факультету Григоренко Людмилу Василівну та подякувала їй за багаторічну сумлінну працю в нашому університеті. Сьогодні до привітань приєдналися студенти та викладачі факультету. 

P3101075


 

ярослав шрамко

Вчора, 9 березня, на Вченій раді Університету урочисто оголошено наказ Міністерства освіти та науки України від 07.03.2017 № 92-к про призначення на посаду ректора.

Згідно з цим наказом Шрамка Ярослава Владиславовича, доктора філософських наук, професора призначено ректором Державного вищого навчального закладу «Криворізький державний педагогічний університет» з 09 березня 2017 року по 08 березня 2022 року строком на п’ять років як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» на умовах, викладених у контракті.   

Нагадаємо, що трудовий і студентський колективи підтримали кандидатуру Я.В.Шрамка на виборах, що відбулися 23 грудня 2016 року. 

Вітаємо Ярослава Владиславовича з призначенням на високу й відповідальну посаду ректора і бажаємо плідної праці задля подальшого розвитку університету й утвердження його іміджу як провідного педагогічного вишу регіону та України.

наказ МОН


 

IMG 7753

Вчора, 7 березня, на головній сцені Криворізького державного педагогічного університету відбувся святковий концерт  «Весна як Жінка. Жінка як Весна» з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру. Вже традиційно організаторами концерту стали викладачі та студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв нашого університету.

IMG 7471

Найкращу половину нашого навчального закладу від імені всіх чоловіків університету з цим святом привітав  в.о.ректора, проф. Я.В.Шрамко, який побажав гарного святкового настрою, творчих успіхів, наснаги, щастя та добробуту.

IMG 7472

Багато теплих слів лунало цього дня зі сцени про наших жінок, які  мали змогу насолоджуватися високим мистецтвом вокалу Народної студії «Оберіг» (кер. – Л. Косяк) – сольних виконавців, квартету «Belcanto.ua», дуету «Намисто», Народної студії академічного вокалу (кер. – Н. Овчаренко). З концертними варіаціями виступили інструментальний дует «Калінка», тріо скрипалів (кер. – В. Міщанчук).

IMG 8915

Сучасною музикою та народними піснями порадувала Народна естрадна студія «Modern» (кер. – М. Вікторова), у піснях якої розкрилася вся багатогранність жінки як матері, як дружини, як коханки, як берегині. 

IMG 7582

Святковий концерт завершився запальним «Гопаком» від Народного ансамблю народного танцю «Любава» (кер. – К.Маркіна). 

Своїм високим мистецтвом щедро ділилися з вдячними глядачами:

IMG 7619

студенти-хореографи з номерами «Перелітні птахи» (кер. – ст. IV курсу А. Сосновська); «Там немає мене» (кер. – ст. IV курсу О. Балинська), «Стежки» (кер. – ст. IV курсу К. Грибовська); «Бродвей» (кер. – А.Кульпікіна);

дует «Намисто» Народної студії «Оберіг» (М. Єфременко, Н.Бредун);

квартет «Belcanto.ua» Народної студії «Оберіг» (Д. Динник, В. Смаль, М. Момот, Д. Удовиченко, кер. – Л. Косяк);

інструментальний дует «Калінка» (Є. Корольков, Г. Білоненко);

соліст Народної студії «Оберіг» Д. Диннік (кер. – Л. Косяк);

дует Народної студії академічного вокалу (О.Залужна, О. Щербаков, кер. –  Н. Овчаренко);

сольна виконавиця Дарина Бондаренко (кер. – Д. Бондаренко);

тріо скрипалів (В. Міщанчук, В. Грох, Є. Совенко, кер. – В. Міщанчук), хореографія (кер. – А. Кульпікіна);

солістка Народної естрадної студії «Modern» А. Русінова (кер. – М. Вікторова);

сольний виконавець З. Дубовий;

Народна естрадна студія «Modern» (кер. – М. Вікторова), інструментальний ансамбль ( кер. – В. Міщанчук);

сольний виконавець В. Бонар (кер. – В.Курило);

солістка Народної студії академічного вокалу О. Сиволап (кер. – Н. Овчаренко, гітара – В. Іванюк, там-там – К. Сторчеус);

солістка Народної естрадної студії «Modern» О. Рубцева;

арт-тріо Народної студії «Оберіг» (О. Чехла, М. Зарванська, К. Сторчеус, Д. Диннік, кер. – Л. Косяк);

Народний ансамбль народного танцю «Любава» (кер. – Маркіна К.Ю.).

Вітаймо жінку – єдність протиріччя. 
Серця свої складаймо їй до ніг. 
У ній живе вся мудрість віковічна, 
Вітаймо жінку – щастя оберіг!


 

флешмоб

Сьогодні, 7 березня, напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру, найкращі представниці студентства Криворізького педагогічного приєдналися до Всесвітньої акції #22PushupChallenge. Естафету наш університет прийняв від ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Суть флешмобу полягає в тому, що його учасники мають віджатися від підлоги 22 рази. Це робиться на підтримку ветеранів війни. За підрахунками американських дослідників, близько 22 ветеранів війни щодня накладають на себе руки. Аби підкреслити важливість соціально-психологічної адаптації ветеранів, у США, а вже нині й в Україні, був започаткований рух #22PushupChallenge. До нього долучився і наш університет. У такий спосіб наші дівчата продемонстрували, що жіноцтво підтримує українських військових, що повернулися із зони проведення АТО, та прагне до миру в Україні.

Як передбачає флешмоб, студентки Криворізького педагогічного зафільмували своє віджимання та передали естафету Донецькому національному університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського, Жовтоводському та Нікопольському педагогічним коледжам.

Підтримаємо разом наших хлопців, які зі зброєю в руках боронять свободу і незалежність нашої Батьківщини. Вони – наша надія та опора. Слава Україні!

Героям Слава!!!


 

Криворізький педагогічний пишається своїми випускниками. Універсальна педагогічна освіта, яку отримують випускники КДПУ, допомагає їм реалізуватися в різних галузях.

Випускники нашого університету працюють в освіті – вчителями, директорами, завучами, очолюють управління та відділи освіти, викладають в університетах, коледжах України та зарубіжжя, а також в інших сферах діяльності – адміністративній, державницькій, військовій, культурній, мистецькій, краєзнавчій, туристичній, екологічній, соціальній, психологічній, хімічній, журналістській, бібліотечній, видавничій, спортивній, у сфері IT-технологій та програмування.

Пропонуємо ознайомитися ближче з невеликою частиною наших випускників з великої родини університету. Ми постійно поповнюємо цей список.

Шановні випускники КДПУ! Долучайтеся до спільної справи та напишіть (press-centre@kdpu.edu.ua) для абітурієнтів про свою реалізацію завдяки здобутій в КДПУ освіті.  


Перекладач, менеджер туристичної агенції "Поїхали з нами!", Кривий Ріг
Angelika

"В університеті мене навчили правильно і вільно
викладати свої думки"

Анжеліка Глазунова
факультет іноземних мов

 

Провідний інженер-програміст, адміністратор мережі КДПУ, Кривий Ріг

Yurij

"Головним принципам програмування
мене навчили в університеті
"

Юрій Темнюк
фізико-математичний факультет

 

Вчитель історії та правознавства
Криворізької школи №35 "Імпульс"
викладач університету, Кривий Ріг

ira1
"Педагогічний навчив відстоювати свою думку і досягати цілей"

Ірина Корупятник
історичний факультет


    

Провідний розробник
програмного забезпечення Lifecell, Київ

Dima

"В університеті я навчився працювати
з інформацією і постійно самовдосконалюватися
"

Дмитро Бутолін
фізико-математичний факультет

 

 

Викладач університету, перший проректор КДПУ, Кривий Ріг

Ostroushko

"Університет навчив завжди відкривати нові горизонти і прагнути до нових вершин, а робота тут переконала, що майбутнє України – в руках учителів"

Оксана Остроушко
факультет української філології,
факультет іноземних мов

 

Вчитель інформатики Долинської гімназії, вчитель року
Долинська

Karyavka

 "Я радий, що став вчителем.
Що ще сказати?"

Сергій Карявка
фізико-математичний факультет

 

 

 

  

Керівник відділу внутрішнього аудиту
міжнародного холдингу 
"Marketing System Distribution"

Tanya

"Була, є і буду в першу чергу географом.
Робота дає мені можливість вивчати
географію на практиці
і бачити красу світу на власні очі."

Тетяна Дубіновська
географічний факультет

 

Директор загальноосвітньої школи №18
вчитель хімії, Кривий Ріг

Shavrin
"Я вчу дітей думати, аналізувати, розуміти.
Освічені люди -- це майбутнє України."

Олександр Шаврін
природничий факультет

 

 

Помічник вчителя
Берлінського центру піклування
Evangelisches Jugend- und Fürsorgewerk, Берлін

Sveta1

 "Факультет іноземних мов,
відкрив нові можливості,
допоміг познайомитися зі світом,
змінивши моє Життя."

Світлана Колесник
факультет іноземних мов, продовжує навчання у Німеччині

   
  

Науковець, кандидат історичних наук, викладач університету, Кривий Ріг

Tarasov "Мені щастить на гарних людей.
Саме в університеті я зустрів тих, хто надихав, спонукав
"

Андрій Тарасов
історичний факультет

 

Вчитель історії та правознавства
загальноосвітньої школи №32
вчитель року, Кривий Ріг

Musienko"Університет стимулював мене до постійного творчого пошуку і самовдосконалення"

Ольга Мусієнко
історичний факультет

 

Юрист, викладач університету
Кривий Ріг

Bryuxovetsky
"Університет відкрив для мене світ науки"

Микола Брюховецький
історичний факультет 


  

Вихователь початкових класів
Криворiзька школа-iнтернат № 4, Кривий Ріг

Poberezhna

"Вчителем народжуються, а Криворізький педагогiчний допомагає у цьому впевнитися"

Юлія Побережня
факультет української філології

 

Заступник керівника відділу продаж, Кривий Ріг

Gula

"Університет показав мені просту істину: хочеш -- візьми і зроби"

Олена Гула
історичний факультет

 

 

Фахівець із соціальної роботи
Криворізького міського центру сім’ї, дітей та молоді, Кривий Ріг

Bodnar

"Завдяки Педагогічному я почуваю себе впевнено та рішуче в професії, яку обрала!"

Оксана Боднар
факультет української філології


Вчитель української мови та літератури Криворізької школи № 126, Кривий Ріг

Larionova

"У Криворізькому педагогічному я впевнилась, що україністика – моє покликання"

Тетяна Ларіонова
факультет української філології

 

 

 

Педагог-організатор, вчитель англійської мови Павлоградський р-н, м.Тернівка ЗОШ №5

Tararaka

"КДПУ створив моє майбутнє"

Крістіна Тарарака
факультет української філології

 

 

 
 

 Методист комунального закладу "Інноваційно-методичний центр", управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Simanko

"Завдяки професіоналізму викладачів КДПУ, їх таланту і покликанню сіяти мудрість і знання, я теж з честю роблю свій внесок в успішний розвиток майбутнього нашої країни"

Олексій Сіманько
природничий факультет

 

 

Інженер-лаборант, Спеціалізована промислова екологічна лабораторія ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат»

Karpenko

"Природничий факультет подарував мені дивовижні роки професіонального становлення, нових відкриттів і знайомство з чудовими викладачами, які заряджають захопленістю та цікавістю до свого предмету. Викладачі кафедри хімії навчили не тільки теорії та методиці, а й практичним навичкам лабораторної роботи, які я використовую у своїй трудовій діяльності."

Лілія Карпенко
природничий факультет

 
 

Викладач історії в національному університеті,

Кривий РігФасольняк

"Університет надихнув мене завжди прагнути істини і привчив постійно вчитися, вчитися у викладачів, коллег та вже власних студентів"


Юрій Фасольняк  
 історичний факультет   

 

 

 

Заступник голови виконавчого комітету Інгулецьої районної у місті ради, м. Кривий Ріг

Жеребило

"В работе с людьми нужно помнить о принципе Ле Шателье, ведь этот принцип применим к равновесию любой природы!"


Сергій Жеребило  
 природничий факультет   

 

 


Науковий співробітний Криворізького Музею культури єврейського народу та історії Голокосту
"Музей Михайла Мармера",
вчитель історії Криворізької школи № 8,
аспірантка, досліджую особливості явища Голокосту в країнах Балканського півострову
Шпак
"На історичному факультеті навчили важливому правилу, яким керуюся і зараз: Ніколи не треба шкодувати сил для здійснення мрії!"
 Маріанна Шпак
історичний факультет
 

Науковець, кандидат біологічних наук, викладач кафедри ботаніки та екології

фото Качинська В

«Університет навчив бути відкритою до нових перспектив розвитку в науці та житті, а головне розумінню що найважливіше завдання – це викликати знаннями та досвідом добрі зміни у житті інших людей»

 Вікторія Качинська

природничий факультет

 

Джазова виконавиця, аранжувальник, учасниця Міжнародних джазових фестивалів у складі джаз-хоралу О. Гебеля, директор Криворізької міської музичної школи № 2, викладач-методист вищої категорії

Петрова

«В руках талановитих викладачів музично-педагогічного факультету інституту сформувалась як Музикант»

Петрова Татьяна

музично-хореографіне відділення факультету мистецтв

     

Провідний соліст-вокаліст Криворізького академічного театру драми та музичної комедії ім. Т.Шевченка, викладач університету кафедри музичного виховання, лауреат Міжнародних конкурсів

Курило

«Навчання в педагогічному інституті, спілкування з провідними викладачами надали можливості повірити в себе та найбільш повно розкрити творчий і артистичний потенціал»

Курило Валерія

музично-хореографіне відділення факультету мистецтв

 

ПК Мистецький, керівник зразкової дитячої студії «Ля-ля-фа», керівник Народного вокального ансамблю «Факультет», м. Кривий Ріг

Єфімчук

«Завдяки освіті, отриманій в педагогічному інституті, я зрозуміла, що моя професія – це професія від серця і я займаюсь тою справою, яка приносить мені задоволення в житті»

Єфімчук Оксана

музично-хореографіне відділення факультету мистецтв

 

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України працює КЗОШ № 26, м. Кривий Ріг

Гунько

«Педагогічний інститут допоміг реалізуватись у професійному житті, сформувати життєве кредо: час не любить, коли його витрачають даремно, згідно якого працюю зі студентами факультету мистецтв протягом 25 років. Низький уклін викладачам, які допомогли у становленні моєї особистості»

Гунько Лілія

музично-хореографіне відділення факультету мистецтв


Відомий джазовий педагог, організатор, аранжувальник, композитор, саксофоніст. Німеччина.

Гебель

«Музично-педагогічний факультет відкрив для мене безмежний світ музики, сприяв наполегливості в напрямку відродження джазу на Криворіжжі»

Гебель Олександр

музично-хореографіне відділення факультету мистецтв

 

Композитор, бард, хормейстер, керівник хорового колективу, президент авторського клубу «Соль»

Михайличенко

«Музику люблю з дитинства, а професійним нюансам обробки пісень та сценічному виконанню завдячую навчанню на музично-педагогічному факультеті педагогічного університету»

Михайліченко Марія

музично-хореографіне відділення факультету мистецтв

 

Вихователь-методист комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 22 «Казкова країна» Кам’янської міської ради

Білоус

«Дякую педагогічному університету за великий обсяг знань, які є в нагоді для мене щодня»

Світлана Білоус

факультет дошкільної і технологічної освіти

 
     
 

Вихователь-методист Комунального спеціального дошкільного навчального закладу № 120, Кривий Ріг

Кайко

«Бути вчителем, викладачем, вихователем, наставником – це наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю»

Інна Кайко

факультет української мови та літератури

факультет дошкільної і технологічної освіти

 

Фармацевт, "Аптека низьких цін" м.Кривий Ріг

Zalevska

"Не важливо ким ти працюєш. Важливо ким ти є. Дякую викладачам педагогічного університету, що виховали в мені особистість. Це неабияк сприяє моїй трудовій діяльності."

Ольга Залевська
природничий факультет

 

Лаборант спектрального аналізу, ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг"

Plichko

"Ми живемо у добу автоматизації, коли величезний відсоток роботи виконують машини. Працюю на виробництві уже 6 років і досі не можу визначитись, з якої області знання були для мене більш важливі: з хімії, чи з інформатики? Оглядаючись на роки навчання у КДПУ, хочу звернутись до теперішніх його студентів: "Вам тільки здається, що це не потрібно. Потім побачите!"

Тетяна Плічко
природничий факультет


Викладач хімії, ДПТНЗ "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів"

Berezkina

"Я щаслива людина, адже маю місце, куди хочеться повертатися знову й знову, місце рідне моєму серцю - КДПУ. Щиро дякую всім викладачам, які дали мені цінний багаж знань та якісну освіту."

Анастасія Березкіна
природничий факультет

 

Вчитель хімії та інформатики, Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа №4

Kulyk

"Під час навчання у Криворізькому педагогічному зрозуміла, що вчитель - одна з найбільш благородних і необхідних професій. Дуже часто згадую своїх викладачів та їх настанови і жодного дня не пожалкувала, що обрала цю професію."

Вікторія Кулик
природничий факультет

 

Вчитель інформатики та хімії, Великознам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Shepilov

"Ґрунтовні знання з хімії та інформатики, отримані під час навчання у Криворізькому педагогічному, неабияк знадобились у моїй професійній діяльності. Також, крім знань, я отримав дуже багато позитивних спогадів та моментів, які можна згадувати з посмішкою на обличчі."

Віталій Шепілов
природничий факультет

     
 

Орнітолог, старший викладач кафедри зоології та методики навчання біології

kotsuruba2011

"Університет – це рідний дім, джерело знань, творчого натхнення та життєвих сил, неймовірне зібрання творчих і талановитих особистостей. В ньому реалізував прагнення пізнавати і досліджувати природу. Ніколи не сумнівався щодо правильності свого вибору, наш ВНЗ найкращий!"

Валерій Коцюруба

географічний факультет

       
         
         
         
         

 

image 0 02 05 ce14965288a171ad481d9e60480ab72c1f34c27c5d465319939aa914cd97756b V

Під гаслом «Відділи міжнародних зв’язків – кращі практики» у м.Одеса проходив тренінг за підтримки Британської Ради.  У цьому тренінгу взяв участь і відділ міжнародних зв’язків нашого університету.

Навчання відбувалося в 2 етапи. Перший модуль пройшов у жовтні. На ньому представникам із різних університетів України розповідали про інтернаціоналізацію освітніх закладів, вчили стратегіям міжнародної діяльності. А вже в лютому цього року університети представляли власні стратегії такої діяльності.

Представниками Британської Ради стратегія міжнародної діяльності Криворізького державного педагогічного університету була визнана однією з найкращих. З її презентацією перед учасниками тренінгу виступив начальник відділу міжнародних зв’язків Вячеслав Турський. 

На завершення довготривалого тренінгу учасники отримали сертифікати, що засвідчують проходження двох модулів програми від Британської Ради.

Нагадаємо, що Британська Рада в Україні працює в кількох напрямках: процес інтернаціоналізації освітніх закладах; мовна підготовка вчителів англійської мови; грантова підтримка. Криворізький педагогічний активно долучається до усіх цих напрямків. Як раніше повідомлялося, наш університет отримав підтримку від Британської Ради на проект «Імідж університету як результат формування його соціального капіталу».  

image 0 02 05 383a103035d7148b1e9ea7ae0c7264971908dfd367193b9440ae290984a0cc66 V

Афіша

Розпочато набір позаштатних працівників прес-центру Криворізького державного педагогічного університету.

Запрошуємо студентів, викладачів, працівників університету долучитися до цієї цікавої та корисної справи в якості кореспондентів, фотокореспондентів, редакторів, оглядачів, блогерів, коректорів. Усіх, хто креативно мислить, запрошуємо долучитися до команди прес-центру. Основна наша місія - висвітлювати багатогранну діяльність університету задля створення позитивного іміджу Криворізького педагогічного!

Електронні заявки приймаються до 17 лютого 2017 року, або на електронну адресу прес-центру press-centre@kdpu.edu.ua

Більш детально дивіться на нашому Youtube-канал

 


 

 

 

IMG 6789

Вчора, 25 січня 2017 року,  в університеті відбулася нарада, присвячена профорієнтаційній роботі. Участь у ній взяли обрані представники від кожного факультету і кафедри, які активно долучаються до цієї цікавої і водночас відповідальної справи. 

На початку засідання до уповноважених за профорієнтацію звернувся в.о.проректора з науково-педагогічної роботи В.П.Лисечко. Валерій Петрович наголосив, що цього року наш університет не лише продовжує використовувати перевірені часом види професійної орієнтації майбутніх студентів університету, а й запровадив нові, експериментальні форми. Адже необхідно максимально інформувати майбутніх абітурієнтів про широкий спектр спеціальностей університету через друковану продукцію, офіційний сайт, особисті контакти. У Криворізькому педагогічному готуються як фахівці з усіх загальноосвітніх дисциплін (гуманітарних, природничонаукових, мистецьких), так і з більш широкого спектру спеціальностей, таких як психологія, соціальна робота, туризм, дизайн, хореографія. Цього року університет проліцензував ще 2 нові спеціальності – фізичну культуру й переклад. Всі вони дають можливість абітурієнтам обрати в нашому університеті майбутню професію з урахуванням своїх здібностей, потреб і бажань.  

IMG 6803

Про переваги навчання в Криворізькому державному педагогічному університеті говорила відповідальний секретар приймальної комісії університету, к.п.н., доц. О.В.Віхрова.  Серед них, фіксований обсяг бюджетних місць на спеціальності галузі знань «Середня освіта», можливість дозарахування на бюджетні місця, першочерговість вступу для абітурієнтів, які по завершенню університету працюватимуть у сільській школі. Цього року для абітурієнтів знову працюватиме консультаційний пункт, де наші фахівці нададуть усім вступникам до нашого університету консультації щодо створення електронного кабінету. Наразі в університеті завершується підготовка роботи пункту реєстрації на ЗНО.  Більш детальна інформація про Правила прийому до КДПУ: https://drive.google.com/file/d/0B5-bYsRQlFp_RzR0SEZ6dWdFX2s/view

1 1

На нараді було представлено досвід профорієнтаційної роботи в інших ВНЗ, а також звернулася увага на можливість урізноманітнення наукових заходів для учнів середньої школи. Не оминули на засіданні питань про престижність учительської праці, переваги та складнощі набору абітурієнтів на непедагогічні спеціальності, фінансування навчального процесу та багато інших.

Рисунок1

Профорієнтаційна діяльність нашого університету має бути спрямована так, щоб майбутній абітурієнт дійсно переконався: Криворізький педагогічний — пріоритет № 1.

2

Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотній зв'язок
Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31