Шановні студенти, викладачі, працівники університету та всі охочі. Запрошуємо Вас відвідати виставкові зали музеїв університету. Захід відбувається з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв та задля популяризації музеїв університету, які будуть готові відкрити свої двері для кожного з 10 по 18 травня. За детальною інформацією просимо звертатися до контактних осіб.

Маршрутами Криворізького педагогічного

Криворізький державний педагогічний університет запрошує учнів 9, 10, 11 класів та їх батьків на День майбутнього студента 29 квітня 2017 року з 9.30 (пр-т Гагаріна, 54, головний корпус).

Університет презентує спеціальності, досягнення  викладачів та студентів. На Вас чекають концертна програма,  виставки, майстер-класи, тренінги, екскурсії, конкурси, вікторини, демонстрація дослідів, цікаві квести.

Маршрути заходу дивіться детальніше на афіші-запрошенні.

Шановні студенти університету! Кафедра історії України та правознавства запрошує на Міжнародний науково-освітній семінар "Перлини культури ідиш", що відбудеться 12 квітня 2017 року о 13.30 (ауд. 228).

У Криворізькому педагогічному розпочався фестиваль-конкурс самодіяльної творчості «Студентська весна – 2017». Виступи факультетів університету триватимуть згідно з графіком. Дати проведення факультетських виступів «Студвесни – 2017» та афіші-запрошення можна відслідковувати в однойменній рубриці.

Окремо нагадуємо, що у рамках фестивалю «Студвесна – 2017» проводиться конкурс «Зірка Facebook». Відповідно до Порядку визначення переможців у номінації «Зірка Facebook» відбувається голосування за афішу улюбленого факультету, що триває до 09.00 18 квітня 2017 року.

Підтримай свій факультет. Залишай голос за афішу-запрошення на офіційній сторінці КДПУ у Facebook!

Переможці будуть оголошені на Гала-концерті «Студвесни – 2017» та отримають премію.

Популярне
Зворотній зв'язок