У стінах Львівського національного універсиетету імені Івана Франка з 5 по 8 квітня відбувався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Хімія". У ньому взяли участь більш ніж півсотні найкращих знавців хімії з усіх провідних класичних та педагогічних ВНЗ України. Змагання відбувалось окремо у групі студентів класичних, та групі студентів педагогічних університетів. Від Криворізького державного педагогічного університету цього року взяли участь студент ІІІ курсу Ростислав Долгіх (переможець хімічної олімпіади КДПУ у середній віковій групі) та студентка V курсу Вікторія Смірнова (другий призер хімічної олімпіади КДПУ у старшій віковій групі). Обоє, до речі, брали участь у ІІ етапі вперше.
У запеклій боротьбі наш дебютант Ростислав Долгіх виборов призове ІІІ місце, лише декількома балами поступившись представнику Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у боротьбі за друге місце, і дещо більше поступившись досвідченому учаснику із Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, який став переможцем. Вікторія до останнього змагалась за потрапляння до чільної десятки, але на жаль змогла вибороти тільки 14-е місце. "На жаль", оскільки її потенціал все ж таки вищий і, можливо, хвилювання пов'язане із дебютом не дозволило їй показати кращий результат. Результати олімпіади можна переглянути на сайті хімічного факультету Львівського національного універсиетету імені Івана Франка за цим посиланням.
Диплом призера Диплом учасника
Ми щиро вітаємо Ростислава із безперечним успіхом і бажаємо наступного року іще покращити свій результат і довести свій височенний рівень знань у чесній боротьбі із представниками інших педагогічних ВНЗ нашої країни!
Також величезну подяку хочеться висловити хімічному факультету Львівського національного універсиетету імені Івана Франка, що декілька останніх років є організатором ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Хімія", за гостинність, завжди теплий прийом та прекрасну організацію!
До речі, студенти Криворізького державного педагогічного університету є незмінними учасниками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Хімія" фактично з самого початку її проведення. При цьому декілька разів вони навіть брали участь у групі класичних університетів. Невеличкий огляд їх досягень за минулі роки можна переглянути нижче, натиснувши "Детальніше".

1710

24 березня 2017 року на факультеті початкової та мистецької освіти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі наук «Початкова освіта».

голова

1670

1 квітня на музично-хореографічному відділенні факультету мистецтв відбувся методичний семінар "Композиційна побудова хореографічного твору: сценографіка, лексика, жанр, музичне оформлення". Семінар провели Заслужений артист України, доцент кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Т.Б.Брисіна та викладачі кафедри у рамках підвищення кваліфікації керівників хореографічних колективів міста.

На початку семінару доц. Т.Б.Брисіна прочитала лекцію "Композиційна побудова хореографічного твору". Потому відбулися показові виступи з різних жанрів хореографії: класичний жанр (доц.Т.Б.Брисіна), український народно-сценічний танець (викл. К.Ю.Маркіна), народно-сценічний жанр (викл. О.В. Брисін), бальний танець (викл. А.О.Івашко), сучасний танець (викл. А.П. Кульпікіна).

Фоторепортаж із заходу можна переглянути на 1 Криворізькому: https://1kr.ua/news-32081.html

брисіна


 

1611

IMG 9735

30 березня фізико-математичний факультет Криворізького педагогічного вітав гостей – кращих учителів фізики з різних куточків нашої держави.

Зустріч-екскурсія відбулася з нагоди проведення у Кривому Розі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. На заході панувала атмосфера плідного професійного спілкування, під час якого вчителі з усієї України й викладачі Криворізького педагогічного обмінялися науковим досвідом та обговорили актуальні проблеми навчально-методичної інноватики.

IMG 9720

1586

18 березня 2017 р. відбувся IX обласний конкурс учнівської молоді «Колія» на базі КЗО «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді». Програма конкурсу передбачала роботу журі в секціях з різних напрямків навчальної учнівської діяльності, і зокрема в секції № 6 «Краса врятує світ» (образотворче та декоративно-прикладне мистецтво). До складу журі від кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну було делеговано викладача Пікущого О.І.

IMG Колия 5

1577

20170315 123208

15 березня 2017 року в концертній залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв було проведено відкрите заняття з хорового класу старшого викладача кафедри музичного виховання, співу та хорового диригування, керівника Народного камерного хору «Крещендо» В. М. Сергєєвої, за участі провідного концертмейстера О.О.Волкової.

1476

1539

 

лекція концерт 21 03 17

Вчора, 21 березня, концертна зала музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького педагогічного знову була заповнена поціновувачами високого мистецтва. Цього разу для викладачів, студентів, гостей відбулася лекція-концерт «Світова класика українською мовою», яку провела Валентина Кузик, доктор філософії (з мистецтва), старший науковий співробітник інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології М.Т.Рильского НАН України, член Національної спілки композиторів, лауреат Премії М.В.Лисенко.

IMG 9224

1532

Як часто кажуть, «нашого квіту – по всьому світу». Випускники історичного, колишні наші студенти і аспіранти, сьогодні продовжують славетну геродотову справу: «щоб зроблене людьми з часом не забулося і щоб великі та дивовижні діяння не залишилися невідомими».

Доброю традицією є й те, що вихованці історичної alma mater не полишають своє її і підтримують тісні зв’язки з викладачами та студентами історичного.  

От і сьогодні, 21 березня на історичному для студентів 1 курсу практичну роботу з археології провів випускник історичного факультету, а нині заступник директора Криворізького історико-краєзнавчого музею з наукової  роботи Артур Дробот.


Арх 1Арх 2


Він репрезентував матеріальні знахідки ямної та катакомбної культур, які були виявленні під час розкопок на Криворіжжі та зберігаються у фондах музею або представлені в експозиції.

Студенти мали можливість на власні очі побачити особливості цих культур на прикладі поховального посуду, ритуальних чаш, (з’ясувавши  їх практичне застосування), предметів господарства та прикрас, а також визначити риси, якими вони відрізняються.


Арх 3Арх 4


За бажанням, це можна було б назвати «виїзною екскурсією». На відміну від музею, де експонати зазвичай приховані за склом, а торкатися їх не можна, студенти-історики сьогодні мали можливість потримати в руках ці артефакти, фізично відчути на дотик (а, за бажанням – на запах і на смак) дух трьох тисяч років історії, поринути у далекий час давніх і невідомих племен ямної та катакомбної культур. Окремі із презентованих експонатів на 300-500 або й 1000 років старіші за Геродота,  Гомера та Тутанхамона.

Історія вічна, а Історичний - завжди Історичний. В усіх сенсах.

 

1527

У суботу 11. 03. 2017 з 10:00 до 13:20 відбулося моніторингове тестування з математики для учнів 11-го класу.  Старшокласників запрошувала взяти участь у тестуванні кафедра математики та методики її навчання ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет". Тестування проводилося на базі університету (головний корпус, пр. Гагаріна, 54).

mon image 0 02 04 0e419fe62756bc970cffc6404a0b83c6665147f87c9ac9dab08be5a75119ce53 V

Метою моніторингового тестування була перевірка учнями власного рівня знань з математики шляхом розв'язування тестів, що за формою та кількістю завдань еквівалентні ЗНО. Тестування було абсолютно добровільним та безкоштовним, а його обов'язковим елементом є розв'язування завдань після закінчення тестування, із поясненням ходу розв'язання та відповіді на питання учасників тестування викладачами кафедри.

18 березня 2017 року о 13:45 відбудеться аналіз результатів тестування. Детальніше про цей захід буде повідомлено у листах, надісланих на вказані учнями адреси. Також будуть надіслані остаточні результати тестування, хоча відповіді на перші 30 завдань були оприлюднені 11.03.2017.

В тестуванні взяли участь 334 випускники шкіл.

У проведенні заходу та перевірці робіт викладачам кафедри надали допомогу студенти 3-го курсу спеціальності "Математика".

mon20170311 130204Після проведення тестування організатори поцікавилися думкою з приводу проведеного заходу у багатьох учасників. Окремі з відгуків публікуємо. Едуард М. з гімназії №71 дякував за організацію безкоштовних курсів з математики щосуботи на базі університету. Георгій Г. з СШ №14 говорив, що пожалів, що лише тепер дізнався, що такі курси проводяться в університеті вже не перший рік. Максим Б. з гімназії № 95 схвально відгукнувся з приводу того, що таке тестування відбулося, і він зміг перевірити власні сили. Наталя Л. з СШ №130 говорить, що зрозуміла, які саме теми їй тепер потрібно детальніше повторити. 

Незабаром планується  відкрити платні 2-місячні експрес-курси по підготовці до ЗНО з математики. За довідками звертатися за телефоном (0564) 74-25-62.

29 квітня, у суботу, планується проведення в стінах університету "Дня майбутнього студента". Тут для учнів шкіл, ліцеїв та гімназій будуть працювати "Математичні студії", відбудеться природничо-математичний квест. Слідкуйте за нашими повідомленнями. Приходьте та будьте активними!

 Більше матеріалів для вступників на спеціальність “Математика”   Детальніше про всі спеціальності в університеті 


 

1433
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотній зв'язок
Квітень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30