Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

наукова робота Дизайн 2

Вітаємо з науковими результатами студентів спеціальності Дизайн,учасників проблемної групи «Актуальні проблеми дизайну», керівник: к.пед.н., доц. кафедри ДПМ та дизайну Ейвас Л.Ф.:

1. Щетиніна Аліна, 4 курс – учасниця науково-практичної конференції «Інтеграція науки та практики як механізм ефективного розвитку суспільства» (м. Львів, 26-27 лютого 2021 року). Тези «Деякі проблеми формування європейських моделей дизайна на прикладах Веркбунда та Баухауза» опубліковано у науковому збірнику матеріалів конференції видавництва «Молодий вчений».
  2. Пуц Юлія. 4 курс – учасниця науково-практичної конференції «Інтеграція науки та практики як механізм ефективного розвитку суспільства» (м. Львів, 26-27 лютого 2021 року). Наукові тези  «Образ життя як категорія проектування одягу pret a porte» опубліковано у науковому збірнику матеріалів конференції видавництва «Молодий вчений».
  3. Нестеренко Анастасія В., 4 курс – учасниця науково-практичної конференції «Інтеграція науки та практики як механізм ефективного розвитку суспільства» (м. Львів, 26-27 лютого 2021 року).  Тези «Вазони – декоративні форми в інтер’єрі» опубліковано у науковому збірнику матеріалів конференції видавництва «Молодий вчений».
  4. Мельничук Поліна, 4 курс – учасниця науково-практичної конференції «Іноваційний розвиток сучасної науки: нові підходи та актуальні дослідження» (м. Запоріжжя, 26-27 березня 2021 року) з тезами «Визначення типології дизайн-діяльності в працях теоретиків дизайну», що опубліковані в опубліковано у науковому збірнику матеріалів конференції видавництва «Молодий вчений».

наукова робота Дизайн 4

сертификаты 4сертификаты 3