Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Захист курсових 2018 9

Нещодавно, 24 травня 2018 року студенти 3 курсу спеціальності «Дизайн» захищали курсові роботи з дисципліни «Комплексне проектування». Дисципліна «Комплексне проектування» є базовою дисципліною в системі професійної підготовки дизайнера, адже вона поєднує цілий комплекс окремих завдань теоретичного та практичного спрямування, вчить студентів враховувати різноманітні аспекти проектної та виконавської діяльності за різними спеціалізаціями. Цього року на захист представили свої роботи дизайнери одягу, інтер’єру та графічні дизайнери.

Дизайнери одягу пробували себе в проектуванні поясних виробів з власними міні-колекціями, дизайнери інтер’єру досліджували тонкощі інтер’єру та екстер’єру приміщень, зокрема особливості проектування в стилі «high tech» та «country», вплив колористичних характеристик на стан людини та інші теоретичні аспекти дизайну інтер’єру. Тематикою робіт графічних дизайнерів став теоретичний супровід практичної роботи з проектування сувенірної продукції КДПУ, оформлення тематичної аудиторії № 303 головного корпусу та виготовлення нагородних листівок, календарів та плакатів до церемонії нагородження переможців І Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд» (https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/vystavky-konkursy/4690-svyato-dytyachoyi-dyzaynerskoyi-tvorchosti.html ).

Розроблені студентами-дизайнерами питання стануть вирішальними для більшості із них у виборі тематики кваліфікаційної роботи, захист якої відбудеться через рік по закінченні навчання. Бажаємо студентам успішної здачі сесії, адже попереду ще їх чекають три напружені тижні виробничої практики!

Захист курсових 2018 2  Захист курсових 2018 4 Захист курсових 2018 5 Захист курсових 2018 6

Захист курсових 2018 7  Захист курсових 2018 8

Захист курсових 2018 10 Захист курсових 2018 12