Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

заголовне фото АРТ1

20 квітня 2018 року у приміщенні Виставкової зали Криворізької дитячої художньої школи №1 імені О. Васякіна Криворізької міської ради відбулося подвійне свято дитячої дизайнерської творчості – так кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну КДПУ спільно зі Спілкою дизайнерів України та міським методичним кабінетом ПСМНЗ (шкіл естетичного виховання) підвела підсумки І Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд» та конкурсу дизайнерської майстерності «Форма. Образ – 2018».

Презентація (Автор: ст. гр. Д-15 Демченко О.).

Переможцями конкурсу «Форма. Образ – 2018» за номінаціями стали:

«Комп’ютерна  графіка»

Журавська Єва  КПМНЗ «Криворізька міська художня школа №1 ім. О.Васякіна» КМР, викл. Зоря Оксана Степанівна

«Вироби із вторинних матеріалів»

Єгорова Поліна  КПМНЗ «Криворізька міська художня школа №1 ім. О.Васякіна» КМР, викл. Бондаренко Владислава Володимирівна

Березанська Мілана гурток «Спадщина» КПНЗ ЦДЮТ  «Дивосвіт» КМР,  керівник Кам’янська Людмила Олегівна

«Об’ємно – просторова композиція»

Плешивцева Марина КПМНЗ «Криворізька міська художня школа №1 ім. О.Васякіна» КМР, викл. Телушко Ганна Володимирівна

«Проектна графіка» (дизайн одягу)

Баталова Вікторія  КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №5» КМР, викл. Баталія Інна Миколаївна

«Декоративна композиція»

Кодинець Аліна КПМНЗ «Криворізька міська художня школа №1 ім. О.Васякіна» КМР,  викл. Букрєєва Світлана Олександрівна

«Артоб’єкт»

Бібленко Данило    художня студія «Палітра» КПНЗ ЦДЮТ  «Дивосвіт» КМР,   керівник Турчина Наталя Михайлівна

Спонсором нагородження 20 переможців обох конкурсів виступило ПАТ «Криворіжгаз», подарувавши кожному із талановитих дизайнерів сертифікати на придбання художніх матеріалів на суму в 300 грн.

Кафедра ДПМ та дизайну висловлює щиру подяку спонсорам проектів за підтримку талановитих дітей регіону в галузі дизайнерської творчості, дирекції Криворізької міської художньої школи №1 ім. О. Васякіна КМР і особисто директору Савейкіній Т.М. та Чорномору Ф.Ф., завідувачу міським методичним кабінетом ПСМНЗ (шкіл естетичного виховання) за допомогу в популяризації ідей дизайн-освіти в місті, викладачам шкіл та їх вихованцям за активну участь у конкурсі.

Вітаємо переможців та сподіваємось побачити ще багато яскравих робіт у наступних конкурсах!

нагородження Арт погляд 3 нагородження Арт погляд 5

нагородження Арт погляд 1      нагородження Арт погляд 2