Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

показ каф ДПМ та диз 12 min

Творча діяльність майбутніх дизайнерів одягу сприяє розвитку їх інтересів, мотивів до навчальної та майбутньої професійної праці. На кафедрі декоративно-прикладного мистецтва та дизайну організація самостійної та творчої діяльності реалізовується на заняттях з фахових дисциплін та у творчому гуртку «Конструювання, моделювання одягу та виготовлення швейних виробів», науковий керівник – старший викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, кандидат педагогічних наук  Ємельова А.П.

У гуртку займаються студенти спеціальності 022 Дизайн, спеціалізація Дизайн одягу та аксесуарів (1 курс - Соловйова Т., Косяк А., Дрок О., Павленко А., 2 курс - Марчик М., Пуц Ю., Пономаренко В., Арнаут А., 4 курс -  Коваленкова Л. ).

Мета наукового гуртка полягає у сприянні розвитку творчих здібностей студентів та набутті практичних навичок з проектування нових моделей одягу. Роботою гуртка також передбачено підготовку авторських колекцій до участі у конкурсах молодих дизайнерів.

Діяльність  в творчій лабораторії з дизайну одягу спонукає майбутніх дизайнерів до пошуку і створення свого індивідуального авторського задуму. Нещодавно студенти підготували колекцію українських стилізованих костюмів до номеру "театр мод" на конкурс «Студентська весна-2019», який щорічно проводиться в Криворізькому державному педагогічному університеті.

Представляємо вашій увазі фотозвіт з творчої лабораторії та виступу на конкурсі.

ескізи 2

ескізи