Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

415th International Scientific Conference

SOCIETY. INTEGRATION. EDUCATION

Latvia

28-29 травня 2021 року відбулася 15-а міжнародна конференція Society. Integration. Education 2021 (SIE2021), організаторами якої виступили факультет освіти, мов та дизайну Резекненської технологічної академії, у партнерстві з Ризьким університетом Страдиня (Латвія), Клайпедським університетом (Литва), Білостоцьким технологічним університетом (Польща) та Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

У конференції, що проходила у дистанційному форматі через пандемію COVID-19,  взяла участь доцент кафедри ДПМ та дизайну, к.пед.н. Ейвас Лариса Феліксівна.

По завершенню процедури індексації в базах даних Thomson Reuters (ISI   Web    of  Science), CrossRef, Google Scholar, OpenAire, WordCat, буде опубліковано статтю "FACTORS OF ATTRACTIVENESS OF EDUCATION  IN THE FIELD OF FINE AND DECORATIVE ARTS" (autors: Larysa Eivas, Yulia Zenkovich, Daria Kudrenko) http://journals.rta.lv/index.php/SIE/issue/view/154.

Автори виражають щиру вдячність рецензентам та представникам організаційного комітету у особі PhD Gunars Strods, Olga Vindača, Liene Annija Geduša за високий рівень комунікації з учасниками конференції.

конф 2

конф 1   конф 1