Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

Відповідно до реалізації програми заходів з нагоди святкування 90-ї річниці з дня заснування Криворізького державного педагогічного університету ректорат університету та профспілковий комітет КДПУ затвердили положення та оголосили конкурс на створення кращого логотипу «КДПУ – 90», до участі в якому запрошуються здобувачі вищої освіти та працівники університету. Метою конкурсу є розробка логотипу для подальшого використання його в цій якості у період підготовки та проведення урочистостей, пов’язаних із 90‑річчям заснування Криворізького педагогічного.

Проекти логотипів приймаються до 15.00 години 31 грудня 2019 року керівником студентського клубу Баруліною Юлією Олександрівною (кабінет студентського клубу, 3-й поверх навчального корпусу № 1). Загальний призовий фонд складає 1500 грн.

Кафедра ДПМ та дизайну запрошує всіх до участі у конкурсі та бажає заслуженої перемоги!

Детальніше з умовами та Положенням конкурсу можна ознайомитися тут