Кафедра дошкільної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

20 травня 2021 року студенти та викладачі кафедри дошкільної освіти факультету ДТО відсвяткували Всесвітній день вишиванки, відзначивши його яскравим флеш мобом"Бережи українське, носи вишиванку"

15776

13783

.be" target="_blank" rel="noopener">.be

13782

Українська хустка - то символ прихильності, любові, вірності. Не дивно, що в наш складний час пробуджується любов до такого простого й одночасно незбагненного дива нашої культури.

13518

Студентський флеш-моб: вітання ветерана кафедри Дошкільної освіти, ветерана університету, кандидата філологічних наук - Кужільної Любові Василівни - на честь святкування 90-річчя рідної Alma - mater та на честь відзначання Дня людей похилого віку: 29.09.2020

90

12758

Дитинство є найціннішим ресурсом людства, разом з тим – дорогоцінним дарунком кожному з нас.
Плекати дитинство в самому собі є подібним до збереження життєдайного джерельця, яке оновлює, надихає, надає наснаги.
Зберегти його, захистити від життєвих негод та буревіїв – важлива та почесна місія дорослого світу, кожної дорослої дитини. Але є такі дорослі люди, які здатні прихилити до дитини навіть саме небо, перетворити її дитинство на реальну мрію, аби маля зростало в любові та розкошах пізнання широкого різнобарвного світу, і ці люди – ВИХОВАТЕЛІ)))

12070

Навіть суворий карантин та тимчасове вимушене усамітнення можуть виявитися продуктивним, соціально значущими та корисними!

11117

Профорієнтаційна робота кафедри. Чекаємо нових студентів.

Нет описания фото.

Возможно, это изображение (1 человек) Возможно, это изображение (7 человек)

16561

21.03.18 на факультеті Дошкільної і технологічної освіти відбулася зустріч студентів 1 курсу з колишнім викладачем факультету географії, туризму та історії КДПУ, ветераном АТО, а насьогодні – працівником військкомату Центрально-міського району Кривого Рогу, Олександром Косіненком. Організатори зустрічі - заступник декана з виховної роботи Волкова Н. В. та старший викладач кафедри Дошкільної освіти Чулошнікова М.О., акцентували увагу студентів на важливості підтримки активного спілкування студентів з людьми, що мають унікальний досвід поєднання педагогічного покликання з вищим виявом патріотизму – прагненням захищати інтереси Батьківщини навіть ціною власного життя.

6306

 

«Перекладачі з дитячого на дорослий»

Теплий вересневий день 28.09.18 традиційно зібрав студентів та викладачів Кафедри дошкільної освіти до затишної зали головного корпусу КДПУ, де відбулося відзначання професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників Дошкільної освіти.

Цьогоріч урочисте дійство проходило під гаслом «Прекладачі з дитячого на дорослий», що повністю відтворювало професійне реноме майбутніх вихователів, знавців дитячих душ. Вперше участь у святі взяли студенти нової, відкритої на кафедрі спеціальності «Спеціальна освіта. Логопедія». Першокурсників було прийнято до дружної кафедральної родини, вони урочисто виголосили слова Клятви першокурсника, із вдячністю вислухали слова привітання від завідуючої кафедри Ковшар О.В.

Піднесеного настрою та особливої «родзинки» до концертної програми додали привітання від найменших гостей свята – вихованців Дитячого сдочка № 183 Довгинцівського району та дитячого творчого колективу «Крошки - ладошки» під керівництвом магістра кафедри дошкільної освіти Криворучко Катерини.

Також до «винуватців свята» - викладачів та студентів кафедри - були адресовані вітальні слова почесних гостей заходу: проректора з науково-педагогічної роботи Лисечка В.П., декана факультету Дошкільної і технологічної освіти Кучми О. І., завідувачів та методистів дошкільних закладів Дошкільних навчальних закладів міста.

1234567

6305
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28