Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

Протягом березня-квітня 2024 року аспіранти 3-го року навчання проходять практику на кафедрі дошкільної і спеціальної освіти.

Аспірантка Вікторія Мигуля провела необхідні навчальні заняття, консультації, виховні заходи. Наприклад, 06.03.2024 проведено лекцію з «Теорії та методики розвитку рідної мови» у гр. ДВП(ДВ)-22 на тему: Методика розвитку звʼязного мовлення дошкільників.

07.03.2024 проведено лекцію з «Актуальних проблем дошкільної освіти» в гр. ДВП(ДВ)м-23 на тему: Управління особистісно-професійним зростанням педагогів ЗДО.

19.03.2024 проведено лекцію ОК «Методична робота робота ЗДО»  для студентів другого (магістерського) рівня на тему : Педагогічна рада як колективний орган управління навчальним закладом» і семінарське заняття  на тему: «Методична служба в системі дошкільної освіти».

Безымянный.pngБезымянный1.png

Аспірант Олександр Цаплюк пройшов практику в межах посадових обов'язків асистента кафедри дошкільної і спеціальної освіти КДПУ, зокрема було проведено понад 10 занять, виховні заходи, консультації з навчальних дисциплін.

Таку назву мав науковий міжнародний online-марафон, у якому, з 27 - по 29 вересня 2022 року, взяли активну участь викладачі та студенти кафедри дошкільної освіти.

Метою марафону було об'єднати провідних вітчизняних і зарубіжних дослідників, представників ЗМІ, громадських організацій, практиків для обміну досвідом та результатами досліджень в галузі дошкільної освіти; забезпечити міждисциплінарну платформу для поширення проблематики прикладних досліджень, нововведень, тенденцій і практичних проблем, що виникають в галузі дошкільної освіти на сучасному етапі в умовах військового стану.

IMG_0645.jpeg

20432

05.04.2022 доктором педагогічних наук, професором Койчевою Тетяною Іванівною було проведено гостьову лекцію для аспірантів всіх років навчання з теми "Доброчесність наукових досліджень". Дякуємо за співпрацю!

За підсумками акредитації ОНП Дошкільна освіта 2021 відбулась відкрита зустріч з членами експертної групи НАЗЯВО. В зустрічі взяли участь викладачі кафедри дошкільної освіти та загальноуніверситетських кафедр, аспіранти всіх років навчання та стейкхолдери. Раді співпрацювати задля подальшого покращення змісту освітньонаукової програми та його практичного впровадження.

Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 07.02.2022 р. № 107-Е “Про призначення експертної групи” у Криворізькому державному педагогічному університеті в період з 21 по 23 лютого 2022 р. буде проведено акредитаційну експертизу освітньої програми “Дошкільна освіта” за третім (освітньо-науковим) рівнем у віддаленому (дистанційному) режимі з використанням технічних засобів відеозвʼязку.

Відкрита онлайн-зустріч усіх охочих учасників освітнього процесу (крім гаранта освітньої програми та адміністрації університету) із членами експертної групи відбудеться 22 лютого 2022 року о 10-00.

Підключитися до конференції Zoom

Пароль: 2022

29.11.2021 р. для аспірантів кафедри дошкільної освіти відбувся науково-методичний семінар на тему: "Академічна доброчесність як елемент системи забезпечення якості освіти і науки". У ході семінару подано інформацію про нормативні документи, що регулюють дотримання основ академічної доброчесності (https://drive.google.com/file/d/1AAKtywRKnLfC6lX7sYuzQtRB43xjNCd_/view; https://drive.google.com/file/d/1z6JqT8fU4UpmZJ3IfnYK5OlOCtUSQv0t/view); https://drive.google.com/file/d/1_1yNp3niImDjdnOPUa8wyPN_Zf16fKTl/view). Аспіранти ознайомилися з формами прояву плагіату (самоплагіат, фабрикація, академічний плагіат тощо).Запропоновано дієві шляхи уникнення прояву академічної недоброчесності.

12.11.2021 відбулася гостьова лекція професора В. Комірної - декана соціально-технічного факультету Європейського соціально технічного університету (Республика Польща, Варшава) для аспірантів ОНП Дошкільна освіта щодо забезпечення реалізації здоров`язбережувальної компетентності в закладах дошкільної освіти Польщі, та дотримання дослідження принципів академічної доброчесності.

06.09.2021 відбувся вступний екзамен до аспірантури спеціальності 012 Дошкільна освіта. Бажаємо успіху молодим науковцям!

image1.jpeg

image2.jpeg

14 травня 2021 року було проведено підготовчу роботу до засідання робочої групи з питання оновлення ОНП Дошкільна освіта. В рамках підготовки відбулась зустріч гаранта програми д.пед.наук, проф. Ковшар О.В. та д.пед.наук, проф. Княжевої І.А.

30 квітня 2021 року професором кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти Університету менеджменту освіти, доктором педагогічних наук, професором Петренко Л.М. проведено гостьову лекцію для аспірантів на тему "Інформаційно-комунікаційні технології в наукових педагогічних дослідженнях". По завершенню лекції була організована дискусія з питань використання ІКТ для дисертаційної роботи на практиці.