Кафедра дошкільної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

30.01.23, в перший день ІІ семестру поточного навчального року, в групі СО – 20 (куратор Чулошнікова М. О., староста Синя А.), - відбулася тематична кураторська година, на якій студенти вшанували 105 річницю пам’яті молодих воїнів – курсантів та студентів під станцією Крути.

Відеопривітання

Недивлячись на всі складності сьогодення 7 грудня 2022 року на базі Кривозьсьелго державного педагогічного університету був проведений вебінар "Робота логопеда при корекції міофункціональних порушень у дітей". Слухачам була надана теоретична інформація з прояву міофункціональних порушень. Ознайомлено з прешопричинами їх появу та впливу міофункціональних порушень, не лише на мовлення, а й на загальних стан організму дітей.

20977

02.12.2022 доктором філософії (PhD) зі спеціальної освіти, старшим викладачем кафедри дошкільної освіти Анною Курєнковою було проведено відкриту лекцію в групі СОм-22. Метою проведення лекції було ознайомити студентів з сучасними технологіями мовленнєвого самовизначення дошкільників з мовленнєвими порушеннями.

20895

19.11.2022 відбувася вебінар-тренінг «Побудова інклюзивного освітнього середовища», який відвідали 32 учасники (здобувачі ВО різних спеціальностей, педагогічні працівники закладів освіти, фахівці ІРЦ та інші зацікавлені особи). Спікером вебінару-тренінгу виступила доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти КДПУ Юлія Анатоліївна Бондаренко.

20886

17 листопада 2022 року з нагоди Міжнародного дня студента у групі ДВП(ДВ)м-22 було проведено кураторську годину. Студенти підготували презентацію про традиції святкування у різних країнах світу.

А також поділились враженнями про студентське життя.

20777

У групі ДВП(ДВ)м-22 було проведено кураторську годину до Дня української мови та писемності. Студенти декламували вірші українських поетів, наводили цікаві факти про українську мову та розповідали про книжки на українській мові, які вони нещодавно прочитали.