Кафедра дошкільної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

19 травня 2022 року в гр..ДВП-19 була проведена кураторська година до Всесвітнього Дня вишиванки.

19316

16 травня 2022 року лабораторією дошкільної освіти і виховання Центру раннього розвитку дитини та дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН було проведено круглий стіл «Особливості виховання та розвитку дітей раннього віку».

19313

11 травня 2022 року викладачі кафедри дошкільної освіти проф., д.пед.н., Ковшар О.В. та доц., к.пед.н. Суятинова К.Є. взяли участь у науково-практичному онлайн-семінарі „Впевнений старт: методичний діалог”.

19215

10 травня 2022 р. у групах СО-21 та СО-19 (куратори Іншакова І., Іншаков А.) відбулася виховна година на тему: "День Європи в Україні". У ході заходу студенти ознайомилися з традиціями різних Європейських країн, їх культурою, звичаями та традиціями; із символікою Євросоюзу, країнами-учасницями об"єднаної Європи. Актуалізовано європейський шлях України, як частини об"єднаної Європи.

19187

У понеділок 9 травня 2022 року відбулася звітна конференція за результатами навчальної практики бакалаврів у закладах дошкільної освіти.

У період з 13.04.2022 р. по 26.04.2022 р. студенти факультету дошкільної і технологічної освіти групи ДВП(ДВ)-20 проходили навчальну педагогічну практику в закладах дошкільної освіти у дистанційному форматі. Здобувачі вищої освіти для проходження практики були направлені у ЗДО № 15 та № 6.

Під час планування та проходження практики ми керувалися Листом МОН № 1/3845-22 від 02.04.2022 року «Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні». Введення в Україні воєнного стану позначається на всіх сферах людського життя. Особливих змін зазнала освітня галузь, зокрема дошкільна. Чимало закладів дошкільної освіти не працюють, деякі — приймають тимчасово переміщених осіб, організовують освітній процес дистанційно, консультують батьків тощо. Тому завдання практики були спрямовані на самостійну теоретичну роботу студентів.

19179

9 травня 2022 року відбулася кураторська година в групі ДВП-19, присвячена Дню Європи.

19171

Зустріч дистанційного формату за темою "Організація та планування роботи логопеда-дефектолога закладу охорони здоров`я" проведено учителем-логопедом психоневрологічного відділення КНП СОР ОДКЛ Бодарєвою Марією Ігорівною. Висвітлено: нормативно-правові документи, які регламентують діяльність логопеда в закладах охорони здоров`я; посадові обов`язки; спрямованість логопедичної реабілітації (фактори); зміст й обсяг видів роботи, в тому числі й структуру обстеження; особливості ведення документації. Проаналізовано два клінічних випадки мовленнєвих порушень на фоні проградієнтних психічних порушень.

19148

Технологія Фрідріха Фребеля є сучасною в освітньому процесі дошкільних закладів. Викладач Ковшар О.В. та студенти - майбутні вихователі вирішили продовжити науковий пошук.

19147

28 квітня у групі ДВП(ДВ)-20 студенти провели кураторську годину "Герої завжди поміж нас". Дізнались, хто такі герої у дитячому розумінні, обговорили значення героїзму для кожної людини. Вшанували пам'ять загиблих військових Кривого Рогу. Куратор групи Недодатко Н.Г. наголосила, що наш внесок у перемогу сьогодні - це гідне навчання задля майбутнього України.

19140

Безымянный.png

26 квітня 2022 року в академічній групі ДВП-19 пройшла кураторська година, присвячена трагічним подіям 1986 року в Чорнобилі. За Міжнародною шкалою ядерних подій Чорнобильській катастрофі присвоєно сьомий рівень, максимальний, і характеризується як «важкі наслідки для здоров’я людини і для навколишнього середовища.

Чорнобиль це назва невеличкого районного центру, що в 130 км від Києва. Заснований іще за часів Київської Русі, стародавній Чорнобиль дав свою гірку назву потужній атомній електростанції, будівництво якої було розпочато 1971 року. 1983 року вже працювало чотири енергоблоки цієї електростанції із запланованих шести.

1986 року радіація накрила 13 областей у трьох країнах: Україні, Білорусії, Росії. Чорнобильська катастрофа торкнулася півтора мільйони людей. П’ята частина території України стала зоною радіоактивного забруднення. З двох тисяч населених пунктів переселили 200 тисяч людей

19095